Державна фіскальна служба інформує

Вінницькі податківці посилено шукатимуть неоформлених працівників.

ДФС адмініструватиме «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».

До уваги платників ЄСВ!

Власникам дорогих авто час платити транспортний податок.З 11 вересня сплачуємо податки виключно на нові бюджетні рахунки.

До уваги платників податків! 29 серпня — граничний термін сплати податку на нерухоме майно. Фіскальна служба Вінниччини запрошує громадян-підприємців на звірку платежів.

Підприємець-спрощенець у відпустці. Чи сплачувати єдиний податок? Узагальнюючі консультації Мінфіну щодо оподаткування ПДВ.

За ініціативою ДФС проведено лише кожну четверту позапланову перевірку.

Більше 6 мільярдів гривень податкових платежів спрямувала Вінниччина до бюджетів усіх рівнів. Громадськість впливатиме на покращення роботи Вінницької митниці.

На Вінниччині тривають заходи з легалізації зайнятості населення. Вводиться реєстр екземплярів РРО.

Міжнародні експерти відвідали фіскальну службу Вінниччини.Експорт зернових: особливості оподаткування.

До відома усіх платників податків Вінниччини! З початку року Вінниччина перерахувала понад 2 млрд грн ЄСВ

ДФС оприлюднила додаткові  набори даних у формі відкритих даних. Коли і  як сплачують  земельний податок  члени  садівницького  товариства.

Про помилки при визначенні ознаки у номері податкової накладної. До 1 травня 2018 року декларуємо минулорічні спадщину або подарунки.

Аналітична робота і відшкодування державі збитків – пріоритети податкової міліції у 2018 році. До фінансової незалежності місцевих бюджетів – через децентралізацію.

Мирослав Продан та Ван Цзюнь обговорили співпрацю України та Китаю у сфері оподаткування. Податкова знижка: кому і скільки.

Тож, хто має подавати декларацію про майновий стан  і доходи? УВАГА! З 1 січня 2018 року фермери мають обов’язково сплачувати ЄСВ

Перевіряють тих, хто включений до плану-графіка. Уточнено коло платників єдиного внеску.

До уваги платників єдиного соціального внеску! Збільшено граничний розмір обсягу розрахункових операцій без застосування РРО

Про свої доходи громадяни можуть дізнатися у ДФС дистанційно. До якого бюджету слід перераховувати ПДФО.

Обережно, шахраї !!!

Фіскальна служба Вінниччини розпочала інформаційну кампанію з питань реалізації прав людини. Припиняєте підприємницьку діяльність? Як бути з єдиним внеском.


Працівниками Вінницької митниці ДФС спільно з фахівцями Могилів-Подільського прикордонного загону попереджено спробу незаконного переміщення лікарських засобів.

Про запровадження системи проведення щоденних консультацій «Час платника».

Пакет документів для оформлення результатів перевірки з дотримання контрольованих операцій. За митні правопорушення на Вінницькій митниці складено 555 протоколів.

Вінницькі фіскали викрили у своїх рядах корупціонерів. Нові форми звітності з транспортного податку.

Мирослав Продан: Система СМКОР зареєструвала вже 13,7 млн. податкових накладних/розрахунків коригування на суму майже 75,7 млрд. гривень. Біля Вінниці зупинили тисячу пляшок нелегальної горілки.

Уряд затвердив форми типових рішень про встановлення  податку на майно. Блокування реєстрації ПН в ЄРПН. Актуальні питання  відповіді (частина 2)

Коли податкові накладні не блокуватимуться. До увагт  платників податків податку на додану вартість.

Вивезти набої через митний кордон України не вдалось. Неосновне місце обліку – коли слід зареєструватися в податковій.

Не сплатив єдиний внесок або спізнився з оплатою – очікуй відповідальності. Вінницькі митники запобігли незаконному переміщенню зброї через митний кордон України.

Місцеві податки: основа - рішення органів місцевого самоврядування. Зміни до Порядку повернення коштів з бюджету.

За зниженими ставками акцизу у І кварталі розмитнено більше 11 тисяч автомобілів.  Зберігання документів - обов’язок платників.

Обираємо РРО з нового Державного реєстру. ДФС розробила програмно-інформаційний комплекс для контролю за ввезенням видавничої продукції.

Незабаром літній відпочинок – нагадуємо правила оподаткування вартості путівок. З 19 квітня діють нові розміри добових для бюджетників.

Особливий порядок заповнення податкових накладних. Акцизна накладна: необхідні реквізити та обов’язок складання.

Куди звертатися, якщо потрібна усна податкова консультація. Мирослав Продан: ДФС готова впроваджувати найсучасніші світові напрацювання організації податкової і митної справи.

Декларування інвестиційних прибутків триває до 1 травня. Затверджено форму заяви на отримання бюджетної дотації. У лютому Вінницька митниця розмитнила 117 тисяч тонн вантажів.

Форма №1ДФ - відповідальність за помилки. Підпільні виробники спиртовмісної рідини пішли під суд.

Податковий кодекс може стати ліберальнішим. Якщо в податковій накладній не зазначено код послуги.

Оратівщина  спрямувала до держбюджету 236,3  тис. гривень військового збору. Як врахувати при декларуванні доходів сплачені за кордоном податки. Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

В 2017 році податкові зобов’язання з екологічного податку формуємо за новими ставками. Звіт по пільгах отримав статус декларації.

Вінницькі митники виявили порушення при експорті горіхів вартістю майже 100 мільйонів гривень. Припиняєш діяльність – не забудь відзвітувати.

З 1 січня новий розмір добових. Місцевим бюджетам Оратівщини платники віддали  58904,4 тис.грн.

Єдинникам 4 групи – розмір ставок змінився, а вимоги до звітності - ні. На Вінниччині працівники податкової міліції викрили злочинну групу, що відмила більше 44 млн. грн. на експорті лісу.

Податкова звітність – новий формат подання. На Вінниччині викрито підпільний склад алкогольного фальсифікату.

Про подання податкової звітності з податку на прибуток за 2016 рік. Податкова соціальна пільга в 2017 році становитиме 800 гривень. 

Вінницькі митники виявили „подарунок” зятю, прихований у дипломаті. На Вінниччині викрито підпільний цех з виготовлення алкогольного фальсифікату. 

Нову декларацію акцизного податку вперше подаватимуть у наступному році. Щодо своєчасності оприбуткування готівкових коштів.

Зарплата за грудень 2016 року + перерахунок з ПДФО за 2016 рік.Експорт та ПДВ – дата виникнення податкових зобов’язань

На Вінницькій митниці створюють комфортні умови ведення зовнішньоекономічної діяльності.З нового року декларувати доходи будемо по-новому.

Оратівщина  віддала українській армії 2487,7  тис.гривень військового збору. Звітність з акцизного податку з 22 листопада п.р. у новій редакції.

Тимчасове ввезення автівок: умови, документування та податки. Це важливо! Як відображати роздрібний акциз в КОРО.

Надходження єдиного   податку від підприємців Оратівщини  зросли  в  1,3 рази. Отримали стипендію та ще й матеріальну допомогу: аспекти оподаткування.

Електронні сервіси та послуги, що надаються органами ДФС. Порядок складання Звіту неприбуткових установ та організацій.

За 9 місяців місцеві бюджети Оратівщини отримали 36631,5 тис.грн. гривень податкових платежів. До уваги платників екологічного податку.

У мешканця Вінниці вилучили більше 800 літрів спирту. Автівки та алкоголь – у ТОП вересневих предметів митних правопорушень. Борг перед бюджетом та бюджетне відшкодування: правила взаємозаліку.

Платники податків  Оратівщини сплатили за землю  6 мільйонів  182,3   тис.гривень. Про зменшення фінансового результату до оподаткування на суму доходів у вигляді дивідендів.

У Вінниці зупинили нелегальну партію коньяку. Перелік документів для реєстрації РРО.

Оратівщина   підтримала українську армію  на  1 мільйон  707,1  тисяч  гривень військового збору. Вінницькі митники запобігли незаконному ввезенню м’яса на митну територію України.

На Вінниччині затримано громадянина сусідньої держави, який намагався нелегально провезти понад дві тисячі пачок сигарет. Перевезти наркотики через Вінницьку митницю не вдалося. 

117   оратівчан скористались правом на податкову знижку. Набрали чинності чергові зміни до декларації з податку на прибуток.

На Вінниччині викрито підпільне виготовлення «елітних» напоїв. Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) На Вінниччині викрито підпільне виготовлення «елітних» напоїв. Ставка податку становить 5% від об’єкта оподаткування.

Якщо правоохоронці вилучили документи – чи повідомляти податкову. Роман Насіров: Запуск «Єдиного вікна» – одна з важливих системних реформ на митниці 11.08.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України. 

Щодо приведення неприбутковими підприємствами своїх установчих документів у відповідність із нормами Податкового кодексу України. Про внесення змін до форм книги обліку розрахункових операцій на РРО та книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю.

Уряд визначив, як контролювати підприємців-єдинників з понадмільйонними прибутками. З початку року платники податків Оратівщини перерахували до бюджетів 32730,7 тис. грн.

Громадянам залишився лише тиждень, аби сплатити податки, нараховані після подання декларації. Роман Насіров: Запровадження системи відеофіксації підвищить ефективність митного контролю.

На Вінниччині викрито потужний підпільний цех з виготовлення алкогольного фальсифікату. Якщо змінилася площа земель – уточнюйте розмір єдиного податку.

Яким чином фізичні особи обчислюють та сплачують транспортний податок? Куди звертатись для звірки даних по нерухомості? Україна та Білорусь узгодили спільний план боротьби з митними правопорушеннями 11.07.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України.

З 1 липня 2016 року змінено декларацію з ПДВ. Зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість. Платники Оратівщини  перерахували  до  бюджету  країни  26686,1 тис. грн.

Оратівчани  віддали українській армії   777,0  тис. грн військового збору. Уточнюючі зобов’язання з ПДВ: порядок сплати до бюджету.

Новації в   оподаткуванні нерухомостіНовації в   оподаткуванні нерухомості. Вінницькі митники та працівники СБУ виявили 50 тонн контрабандного спирту.

До уваги виробників та підприємств оптової та роздрібної торгівлі спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами. 17 травня набрала чинності оновлена Інструкція про порядок нарахування та сплати ЄСВ

Якщо земельний пай віддали в оренду. Платники єдиного податку Оратівщини спрямували до місцевих бюджетів 3129,9 тис. грн.

Нова форма звіту по ЄСВ! Доопрацьовано «Електронний кабінет платника».

Умови та порядок допуску посадових осіб фіскальних органів до проведення документальних виїзних та фактичних перевірок. На  Оратівщині  проведено  семінар  для  суб»єктів  господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями  та  тютюновими виробами.

Роман Насіров: ДФС впроваджує Антикорупційну програму на 2015-2017 роки. База оподаткування ПДВ – загальні положення.

Кампанія  декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році  завершилась. Продаж нерухомості нерезидентом – платити чи ні?

Цьогорічний внесок Оратівщини на підтримку української армії – 415,8 тис. грн. Продавцям алкогольних та тютюнових виробів ТЕРМІНОВО звернути увагу на нову звітність.

На  Оратівщині  легалізовано зарплату  найманим працівникам. Якщо платник податку на прибуток здійснює перехід на спрощену систему оподаткування.

Громадяни  Оратівщини  задекларували  доходи  за  2015  рік. Касовий чек із обов’язковими реквізитами – вже з 13 березня. 

Порядок акумулювання ПДВ на спецрахунках змінено. Нормативні вимоги стосовно порядку складання податкової накладної.

З початку року до місцевих бюджетів Оратівщини надійшло  7164,6 тис  . грн. податкових платежів.Проценти банку на депозитні кошти – податок 18%.

Заява на спрощену систему оподаткування або на застосування іншої групи платників єдиного податку подається не пізніше 16 березня. Хто є платниками акцизного податку? Оподаткування пенсій у 2016 році. Застосування спрощеної системи оподаткування у 2016 році.

За два  звітних  місяці  декларування громадяни  Оратівщини  прозвітували про 653,0 тис. гривень доходів. Протягом двох місяців 2016 року  до місцевих бюджетів Оратівщини  надійшло  1375,6 тис. грн. єдиного податку.

Перехід зі спецрежиму на загальну систему оподаткування ПДВ – право платника. Щодо порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків.

З 1 січня стартує деклараційна кампанія – 2016. Довідкова інформація щодо річного декларування з податку на прибуток. Про особливості застосування спеціального режиму оподаткування в сільському господарстві у 2016 році. У 2016 році транспортним податком оподатковуються легкові авто вартістю більше 750  мінімальних зарплат. Реєстрація РРО у фіскальному органі. Підвищені ставки акцизного податку.

Для тих, хто має наміри скористатися електронною перевіркою. До уваги платників податків та громадян!

Звітуйте через інтернет! До питання сплати земельного податку платниками єдиного податку четвертої групи.

Чи сплачує земельний податок за земельні паї учасник бойових дій? Правила оподаткування прибутку - 2015: вивчаємо основи. Різниці, що виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів.

Чи звільняється від оподаткування заробітна плата учасників бойових дій? До уваги власників електронних цифрових підписів.

У Державній фіскальній службі розпочалося тестування. Звернутись до фіскальної служби тепер можна і в  електронному вигляді.

Представники країн G7 та ЄС в Україні обговорили стан реформ у ДФС.Окружна виборча комісія є податковим агентом і має утримувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Про організацію роботи щодо єдиного внеску. Про граничний термін сплати єдиного внеску, нарахованого за календарний квартал фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування.

Якщо неприбуткова організація отримає доходи…Платникам податку на прибуток: роз’яснення ДФС стосовно авансів. Місцеві бюджети  Оратівщини  6211,7  тис.грн. єдиного податку.

З 28 жовтня набирає чинності нова редакція статті 5 Закону України «Про звернення громадян». «Сумнівна» заборгованість – облік та оподаткування у 2015 році.

За дев’ять місяців Оратівчани  сплатили до бюджету  28027,8 тис. грн. єдиного соціального внеску. Про реквізити платіжного доручення у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Терміни розрахунків за експортно-імпортними операціями у сфері ЗЕД. Розмір ЄСВ зріс відповідно до підвищення мінімальної зарплати.

Всі бажаючі мають можливість внести в паспорт дані про так званий „ідентифікаційний код”. Терміни розрахунків за експортно-імпортними  операціями у  сфері  ЗЕД.

Увага! Звітність  по  єдиному  податку  за  9  місяців - за  новими  формами. Про цільове  використання  коштів, що акумульовані сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках.

ДФС запроваджує новий електронний сервіс. Про деякі особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.

Шановні громадяни! Податки на майно слід сплатити до 28 серпня. З 13 серпня 2015 року змінено норми Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення. Податкові консультації: новий порядок наданн.

Система електронного адміністрування ПДВ. Про зміни в порядку складання та реєстрації податкових накладних.

Система електронного адміністрування ПДВ. Для сільгоспвиробників передбачено окремі рахунки у системі електронного адміністрування ПДВ.

Правильно оподатковуємо пенсії. Про сплату авансових внесків з податку на прибуток у 2015 році. Вінничани отримали понад 171 тис. адмінпослуг у минулому році. До уваги платників податку на додану вартість!

Як звітувати у лютому по транспортному податку. Хто перевозив наркотики через територію Вінниччини − встановить експертиза . Молдованин нелегально намагався ввезти на Вінниччину майже півтисячі пачок цигарок. З початку року скарбниця Вінниччини збагатіла більш ніж на 180 млн. грн.

Податок на нерухоме майно. Доходи від двох роботодавців необхідно декларувати.  02 березня – останній день подання звітності близько 7 тисячами платниками податку на прибуток Вінниччини.

Вінниччина у трійці лідерів України, за рівнем наповнення бюджету. Кому декларувати спадок та дарунки. Вінницькі митники передали до реалізації конфіскату на півмільйона гривень.

Щодо порядку декларування акцизного податку.На Вінниччині 159 селян вже задекларували доходи.Вже шестеро вінничан задекларували мільйонні статки.

Єдинники третьої групи вже з липня мають працювати з касовими апаратами. Як відобразити в річній декларації про майновий стан та доходи ПДФО при отриманні інвестиційного прибутку лише в декількох місяцях звітного року. Триває конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Центри обслуговування Вінниччини за 1-й квартал надали майже 39 тис. адмінпослуг. У першому кварталі платники поповнили бюджет Вінниччини на понад 594 мільйони гривень. До уваги фізичних осіб – підприємців - платників єдиного  податку  третьої групи!

Яка дата вважається датою подання заяви про застосування спрощеної системи, якщо її надіслано поштою. Чи має право ФОП, яка застосовує загальну систему оподаткування, включати до витрат вартість ремонту майна як власного, так і орендованого. «Фіскальна» − лише назва, наша мета бути сервісною службою для платників», − Мирослав Продан.

Законодавчі зміни щодо оцінки майна для цілей оподаткування. За три місяці слідчо-оперативними підрозділами ДФС на Вінниччині бюджету відшкодовано понад мільйон гривень. Розрахунок коригування до податкової накладної, що виписана покупцю – неплатнику ПДВ потрібно реєструвати в ЄРПН.

На Вінниччині податківці виявили чотири сотні нелегальних найманих працівників. Нові форми проведення перевірок. Студенти зі Щастя зіграли обіцяний футбольний матч із податківцями.

Оперативники фіскальної служби Вінниччини посилили боротьбу з тіньовим ринком підакцизних товарів. Які операції з постачання товарів/послуг вважаються оподатковуваними для цілей реєстрації платником ПДВ. Закінчується  кампанія  декларування доходів громадян.

Єдинники третьої групи мають прозвітувати за І квартал. Слідчі фіскальної служби Вінниччини відшкодували бюджету більше 3 мільйонів гривень. Фіскальна служба Вінниччини пішла на компроміс зі 163 суб’єктами господарювання.

Податкова  міліція  у  зоні  АТО  затримала  колону  вантажівок  з  контрабандним  товаром. Розмір орендної плати за земельні державної та комунальної власності з 01.01.2015. Як оподатковуються ПДФО доходи, нараховані на користь ФО у вигляді дивідендів.

На Вінниччині підприємство не доплатило у бюджет понад 700 тис. грн. за митне оформлення текстильних виробів. Подача звітності РРО. На  замітку ФОП що працюють на загальній системі.

Нещодавно  в Оратівському  відділенні  Іллінецької  ОДПІ  проведено семінар на тему: Які нововведення  очікують  платники єдиного податку з 01.07.2015 року. На Вінниччині митники виявили понад 20 тис. пачок контрабандних цигарок. Про застосування РРО платниками єдиного податку у 2015 році.

Що є базою оподаткування акцизним податком з роздрібної торгівлі тютюнових виробів.  Затверджено   форму Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) та  порядок складання та подання Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію). З 1 липня 2015 року для торгівля пивом буде дозволена лише за наявності ліцензії. Скільки буде коштувати ліцензія на роздрібну торгівлю пивом. На реалізацію пива окрема ліцензія не потрібна. Дозвіл  на  продаж  пива. Які закони  треба  знати  підприємцю. Закон про пиво і податки на пиво. Що важливо знати підприємцям, які займаються пивним бізнесом. Як новий закон позначиться на роботі певних магазинів і торгових точок розливного пива? Нові податки на пиво.

Виховання  майбутнього платника  починається з дитинства. До уваги платників податків! З 1 червня 2015 року змінюється форма подачі ЄСВ. До уваги майбутніх користувачів реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Двічі на тиждень податківці навчають вінницьких платників використовувати РРО. Земельний податок за землі під багатоповерхівками.  Дії суб’єктів господарювання у випадку порушення термінів сплати або неперерахування грошового зобов’язання з податків (зборів, платежів) з вини банку.

Подарунок працівнику – аспекти оподаткування. Протягом півроку вінничани зверталися на антикорупційний сервіс «Пульс» 26 разів.  Продаж металобрухту - режим застосування пільги по ПДВ.

У Могилеві-Подільському на Вінниччині вилучили партію нелегального спирту. Переобладнання авто і сплату акцизного податку обговорили податківці, ДАІвці й громадськість за круглим столом. Протягом січня-червня фіскальна служба Вінниччини надала понад 85 тисяч адмінпослуг.

Процедура відкриття бізнесу триває один день. До уваги платників ПДВ! За  перше  півріччя  до  зведеного  бюджету  Оратівщини  надійшло 2185,0 тис.грн.

Нові форми книг обліку для платників єдиного податку. Земельний  податок. За якими ставками розраховується земельний податок у 2015 році? Хто  з  єдинників  зобов»язаний  встановити  касовий  апарат.