26 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

26 сесії  районної Ради 6 скликання від 23.12.2013

1. Про хід реалізації заходів програми розвитку агропромислового комплексу району.

2. Про стан техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та заходи щодо розвитку пожежної охорони в Оратівському районі.

3. Про хід виконання програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для  потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району на 2012-2018 роки.

4. Про виконання районної програми розвитку автомобільного транспорту на 2009-2014  роки.

5. Про хід виконання районної цільової соціальної програми подолання та запобігання  бідності на період до 2015 року.

6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року.

7. Про зміни до рішення 18 сесії районної Ради 6 скликання від 21.12.2012 “Про районний бюджет на 2013 рік” (зі змінами).  Додаток 1  Додаток 2

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Сабарівської сільської ради, що надається в оренду Панчуку О.А.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Животівської сільської ради, що надається в оренду Лошаку О.М.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Животівської сільської ради, що надається в оренду Татарчук В.П.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Човновицької сільської ради, що надаються в оренду Ломако В.М.

12. Про директора Оратівської центральної районної бібліотеки.

13. Про контракт із Ліванською Т.В.

14. Про контракт із Василенко О.Є.

15. Про оренду приміщень бюджетними установами та організаціями.  Додаток

16. Про оренду майна спільної власності територіальних громад району.

17. Про перелік закладів культури спільної власності територіальних громад Оратівського  району, що включаються до базової мережі. Додаток

18. Про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

19. Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

20. Про лічильну комісію районної Ради.

21. Про зміни у складі постійної комісії районної Ради з питань регулювання земельних  ресурсів, використання надр, охорони довкілля та благоустрою населених пунктів.

22. Про зміни у складі президії районної Ради.

23. Про зміни до рішення 14 сесії районної Ради 6 скликання від 11.05.2012 «Про вступ до  Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування».

24. Про надбавку за вислугу років Токарчуку В.П.

25. Про позаштатних працівників виконавчого апарату районної Ради.  Додаток

26. Про затвердження розпоряджень.

27. Про зняття з контролю рішень районної Ради.