30 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

30 сесії районної Ради 6 скликання  від    02.09.2014

1. Про забезпечення економічного і соціального розвитку району відповідно до стратегічних завдань на період до 2020 року.

2. Про розвиток малого і середнього підприємництва у районі.

3. Про стан виконання районного бюджету поточного року.

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.

5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.

6. Про зміни до рішення 27 сесії районної Ради 6 скликання від 30.01.2014 «Про районний  бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

7. Про реалізацію делегованих повноважень щодо розвитку освіти та забезпечення функціонування навчальних закладів у районі.

8. Про виконання заходів комплексної програми розвитку культури та духовного відродження  в Оратівському районі.

9. Про забезпечення правової освіти населення району.

10.Про діяльність комунальних засобів масової інформації щодо забезпечення поінформова-ності населення району.

11.Про реалізацію заходів районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.

12. Про виконання заходів програми розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі.

13. Про хід реалізації заходів районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на 2011-2015 роки.

14. Про забезпечення профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території  Оратівського району.

15. Про заходи щодо виконання в Оратівському районі обласної програми профілактики,  діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С на 2014-2016 роки.       

16. Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

17. Про амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Чагів районного центру первинної медико-санітарної допомоги.  Додаток

18. Про структуру і штатну чисельність районного центру первинної медико-санітарної допомоги.  Додаток

19. Про списання автобуса ПАЗ 672.

20. Про дозвіл Оратівській дитячій музичній школі на відкриття відділів скрипки і сопілки.

21. Про передачу майна у комунальну власність територіальної громади Рожичнянськоїсільської ради.

22. Про реорганізацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Сологубівка.

23. Про погодження призначення Поліщук Н.Г.

24. Про передачу майна.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Підвисоцької сільської ради, що надаються в оренду Іванченку А.М.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новоживотівської сільської ради, що надається в оренду ТОВ „Укртауер”. 

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Кошланівської сільської ради, що надається в оренду Дем’янчуку І.П.

28. Про затвердження  технічної  документації   з  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки на території Зарудянської сільської ради, що надається в оренду ФГ «Валентина-Агро».

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки   на   території   Новоживотівської   сільської   ради,  що надається  в  оренду Калабернюку М.В.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Юшковецької сільської ради, що надається в оренду СФГ «Козак».       

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Юшковецької сільської ради, що надається в оренду Цявлюку О.С.                                                                                 

32. Про народних засідателів Оратівського районного суду. 

33. Про затвердження розпоряджень.

34. Про зняття з контролю рішень районної Ради.