17 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

17 сесії районної Ради 7 скликання  від  25.04.2017

1. Про виконання програми зайнятості населення Оратівського району.

2. Про зміни до районної цільової соціальної програми «Турбота».  Додаток

3. Про зміни до програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів  та об’єктів усіх форм власності розвитку пожежної охорони в Оратівському районі.  Додаток

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

5. Про зміни до рішення 12 сесії районної Ради 7 скликання від 23.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).    Додаток

6. Про дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на передачу у користування Стрижаківській сільській раді частини приміщення у будівлі Синарської філії ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів.

7. Про зміни до Статуту Оратівського районного краєзнавчого музею.

8. Про згоду на прийняття майна у спільну власність територіальних громад Оратівського району.

9. Про списання майна Оратівської ЦРЛ.  Додаток

10. Про контракт із Садиком М.І.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Сологубівської сільської ради, що надані в оренду Процюку О.О.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Якимівської сільської ради, що перебуває в оренді ПСП   «Бугаївське».

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Човновицької сільської ради з метою продажу права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Оратівської селищної ради, що перебуває в суборенді Сули В.В. та Салогор І.В.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Стрижаківської сільської ради, що передаються в оренду Павлишину В.В.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Балабанівської сільської ради, що перебувають в оренді ВК АКПП  «Золота нива».

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Якимівської сільської ради, що відводиться в оренду ТОВ «Роська»

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Зарудянської сільської ради, що відводиться в оренду ФГ «Нива-С».

19. Про зміни у складі постійної комісії районної Ради з питань охорони здоров’я, соціаль-ного захисту і зайнятості населення, роботи з ветеранами.

20. Про зміни у складі лічильної комісії районної Ради.

21. Про зняття з контролю рішень районної Ради.

22. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 17  сесії районної Ради 7 скликання

 

Результати  голосування