19 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

19 сесії районної Ради 7 скликання  від 22.06.2017

1. Про реалізацію заходів комплексної програми енергозбереження Оратівського району.

2. Про виконання програми енергозбереження для населення у Оратівському районі.

3. Про зміни до програми забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією  делегованих повноважень на 2016-2017 роки.

4. Про зміни до рішення 12 сесії районної Ради 7 скликання від 23.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).  Додаток

5. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Вербівка.

6. Про ліквідацію Сабарівської філії ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів.

7. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Сологубівка.

8. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Підвисоке.

9. Про реорганізацію навчально-виховного комплексу  “Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Велика Ростівка”.

10. Про припинення виконання функцій основної школи Синарською філією загально-освітньої  школи І-ІІІ ступенів смт Оратів.  Додаток

11. Про припинення виконання функцій основної школи Юшківецькою філією загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів.

12. Про дозвіл Оратівській центральній районній лікарні на передачу приміщення у користування комунальному закладу  “Оратівська районна  соціальна аптека”.

13. Про оренду майна спільної власності територіальних громад району.

14. Про демонтаж громадських вбиралень спортивного комплексу.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельноїділянки на території Чернявської сільської ради, що передається в оренду Любарському І.І.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новоживотівської сільської ради з метою продажу права оренди дляведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельноїділянки на території Зарудянської сільської ради, що належить Ковбасюку Б.В.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельноїділянки на території Новоживотівської сільської ради, що надається в оренду ТОВ  Агрофірма “Злагода”.

19. Про структуру і штатну чисельність районної Ради та її виконавчого апарату.   Додаток

20. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 19 сесії районної  Ради 7 скликання

Результати  голосування