2 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

2 сесії районної Ради 7 скликання  від 11.12.2015

1. Про підсумки реалізації програми розвитку агропромислового комплексу Оратівського  району на 2011-2015 роки.

2. Про виконання заходів районної програми «Безбар’єрне середовище» на 2014-2017 роки.

3. Про виконання районної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності  на період до 2015 року.

4. Про підсумки виконання районної програми профілактики та боротьби із захворюванням  на сказ на території Оратівського району на 2010-2015 роки.

5. Про зміни до рішення 32 сесії районної Ради 6 скликання від 23.01.2015 «Про районний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).    Додаток

6. Про розірвання договору оренди.

7. Про зміни у структурі і штатній чисельності працівників районних закладів культури.

8. Про списання металевих конструкцій.

9. Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги  вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Чагівської сільської ради, що надається в оренду Крижанівському  А.В.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Кошланівської сільської ради, що перебуває в оренді Демчука О.М.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Чагівської сільської ради, що надаються в оренду ПОП «Поліс».

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Кошланівської сільської ради, що перебуває в оренді Шиманського  А.В.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Кошланівської сільської ради, що перебуває в оренді Шиманського  А.В.

15. Про затвердження розпоряджень.

 

Протокол   2 сесії районної  Ради  7 скликання