23 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

23 сесії районної Ради 7 скликання  від 27.10.2017

1. Про хід виконання районної програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я  громадян”.

2. Про зміни до цільової програми мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, в Оратівському районі.

3. Про зміни до районної програми «Шкільний автобус».

4. Про стан виконання районного бюджету поточного року.

5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

6. Про зміни до рішення 12 сесії районної Ради 7 скликання від 23.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).  Додаток

7. Про дозвіл управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на  поточний ремонт орендованих приміщень.

8. Про дозвіл районним закладам культури бути орендодавцями майна спільної власності територіальних громад району.

9. Про дозвіл відділу освіти райдержадміністрації бути орендодавцем приміщення  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Новоживотів.

10. Про реорганізацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Кошлани у навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» с. Кошлани.  Додаток 1  додаток 2

11. Про передачу майна у комунальну власність територіальної громади с. Підвисоке.

12. Про списання бібліотечного фонду.  Додаток

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Підвисоцької сільської ради з метою продажу права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду на території Кошланівської сільської ради, що знаходяться в оренді Демчука О.М.

15. Про зміни у складі постійної комісії районної Ради з питань регулювання комунальної  власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів.

16. Про надбавку за вислугу років Лошак Г.В.

17. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 23  сесії районної Ради 7 скликання

Паспорт бюджетної  прграми

Результати голосування