24 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

24 сесії районної Ради 7 скликання  від 24.11.2017

1. Про хід виконання програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для  потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району. 

2. Про зміни до районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і  можливостей жінок та чоловіків.

3. Про зміни до рішення 12 сесії районної Ради 7 скликання від 23.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).  Додаток

4. Про структуру і штатну чисельність Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи.  Додаток

5. Про оренду приміщень установами та організаціями.  Додаток

6. Про дозвіл на оренду приміщень Оратівської центральної районної лікарні.

7. Про контракт із Антонець Т.П.

8. Про контракт із Ліванською Т.В.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Зарудянської сільської ради, які надаються в оренду Зрубовенку А.А.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Зарудянської сільської ради, які надаються в оренду  СФГ «Валентина». 

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Скоморошківської сільської ради, що перебувають в оренді Процюка О.О.

12. Про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

13. Про присвоєння чергового рангу Лошак Г.В.

14. Про присвоєння чергового рангу Чугункіну О.П.

15. Про затвердження розпоряджень.

Протокол  24  сесії  районної   Ради  7  скликання

Результати голосування