27 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

27 сесії районної Ради 7 скликання  від 16.02.2018

1. Про програму економічного і соціального розвитку Оратівського району на 2018 рік.  Додаток 1   Додаток 2

2. Про програму забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018-2019 роки. Додаток 1   Додаток2

3. Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі на 2018-2020 роки.  Додаток

4. Про зміни до цільової програми мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, в Оратівському районі.

5. Про зміни до програми розвитку архівної справи та збереження архівних фондів  комунальної установи «Оратівський районний трудовий архів».

6. Про зміни до Єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району.  Додаток

7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

8. Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік».  Додаток

9.  Про контракт із Василенко О.Є.

10. Про контракт із Нагорною В.А.

11. Про представника Оратівського району у госпітальній раді Північного госпітального округу Вінницької області.

12. Про дозвіл на будівництво міні-футбольного майданчика із штучним покриттям.

13. Про дозвіл відділу освіти райдержадміністрації бути орендодавцем майна спільної  власності територіальних громад району.

14. Про продаж майна.

15. Про зміни до рішення 24 сесії районної Ради 7 скликання від 24.11.2017 «Про оренду приміщень установами та організаціями».

16. Про структуру і штатну чисельність працівників загальноосвітніх навчальних закладів  Оратівського району.  Додаток 1  Додаток 2

17. Про передачу майна у комунальну власність Оратівської об’єднаної територіальної   громади.

18. Про передачу майна у комунальну власність Росошанської об’єднаної територіальної громади.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новоживотівської сільської ради з метою продажу права оренди  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Животівської сільської ради з метою продажу  права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Чернявської сільської ради, які перебувають в оренді ПП  «Агрофірма «Відродження».

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Фронтівської сільської ради, що надаються в оренду ПАТ «Вінницяобленерго».

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  на  території  Лопатинської  сільської  ради, що  перебуває  в  оренді ФГ «Лада-Марія».

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новоживотівської сільської ради, що перебуває в оренді ТОВ «Агробуд».

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 3,0739 га на території Балабанівської сільської ради, що надається в оренду Картовому П.М.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 13,7440 га на території Балабанівської сільської ради, що надається в оренду Картовому П.М.

27. Про затвердження розпоряджень.

Протокол  27 сесії районної  Ради  7  скликання

Результати голосування