30 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

30 сесії районної Ради 7 скликання  від 25.05.2018

1. Про реалізацію районної програми вирішення житлових питань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Про хід виконання заходів програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони вОратівському районі.

3. Про граничні суми витрат установ і організацій, що утримуються з районного бюджету, на придбання автомобілів, меблів, комп’ютерів, іншого обладнання і устаткування.

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

5.  Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).  Додаток

6. Про зміни у структурі і штатній чисельності працівників районних закладів культури. Додаток1  Додаток2

7. Про оренду приміщень приватним підприємством «Редакція газети «Обрії Оратівщини».

8. Про передачу майна.

9. Про передачу майнового комплексу Оратівської дитячої музичної школи у комунальну власність Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

10. Про передачу майнового комплексу Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи у  комунальну власність Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

11. Про передачу майнового комплексу Оратівського районного будинку дитячої творчості у комунальну власність Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

12. Про припинення контракту із Якимовичем І.В.

13. Про конкурс на зайняття посади головного лікаря Оратівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Кошланівської сільської ради, що перебуває в оренді Дем’янчука І.П. для ведення фермерського господарства.

15. Про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

16. Про участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

17. Про зміни до Регламенту районної Ради.

18. Про зміни до рішення 1 сесії районної Ради 7 скликання від 07.12.2015 «Про президію Оратівської районної Ради 7 скликання».  Додаток

19. Про зміни у складі постійної комісії районної Ради з питань економічного розвитку і бюджету.

20. Про зняття з контролю рішень районної Ради.

21. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 30  сесії  районної Ради  7 скликання

Результати голосування