32 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

32 сесії районної Ради 7 скликання  від 26.06.2018

1. Про забезпечення поінформованості населення району шляхом підтримки районних засобів масової інформації.

2. Про реалізацію заходів районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.

3. Про районну цільову програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю на 2018-2022  роки.  Додаток

4. Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).  Додаток

5. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Вербівка.

6. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Сологубівка.

7.  Про припинення діяльності НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів с. Велика Ростівка шляхом реорганізації у Великоростівську філію ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Чагів.  Додаток

8. Про Балабанівський освітній округ.  Додаток1  Додаток 2

9. Про Скоморошківський освітній округ.  Додаток1  Додаток 2

10. Про Чагівський освітній округ.   Додаток1  Додаток 2

11. Про оренду частини приміщення у адміністративному будинку № 2.

12. Про зміни до рішення 24 сесії районної Ради 7 скликання від 24.11.2017 «Про оренду  приміщень установами та організаціями» (зі змінами).

13. Про передачу майна.  Додаток

14. Про списання бібліотечного фонду.  Додаток

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  на  території  Лопатинської  сільської  ради,  що  відводиться  в  оренду  ФГ «Агро-Сан».

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Сологубівської сільської ради з метою продажу  права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Якимівської сільської ради з метою продажу  права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Чернявської сільської ради з метою продажу права оренди для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про звернення Оратівської районної Ради щодо регулювання в Україні використання  генно модифікованих організмів.  Додаток

20. Про затвердження розпорядження.

Протокол 32 сесії районної  Ради 7 скликання

Результати голосування