33 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

33 сесії районної Ради 7 скликання  від 27.08.2018

1. Про забезпечення виконання делегованих повноважень, цільових програм щодо розвитку  освіти у районі.

2. Про реалізацію районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді.

3. Про забезпечення виконання заходів районної цільової програми підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Про сприяння районної програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» у забезпеченні населення району якісними медичними послугами.   Додаток

5. Про зміни до програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району.   Додаток

6. Про зміни до районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

8.  Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).  Додатки

9. Про організацію підвезення учнів.

10. Про виконання Державного Гімну України у закладах освіти Оратівського району.

11. Про контракт із Гнатюк Л.А.

12. Про головного лікаря Оратівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

13. Про структуру і штатну чисельність Оратівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.  Додаток1  Додаток2

14. Про реорганізацію Оратівської центральної районної лікарні.  Додаток1  Додаток2

15. Про положення про конкурс та призначення на посаду керівника закладу загальної  середньої освіти Оратівського району.  Додаток

16. Про передачу майна у комунальну власність Скоморошківської територіальної громади.

17. Про погодження надання спеціального дозволу на право користування надрами ПП «Животівка» с.Животівка.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду площею 2,3137 га на території Фронтівської сільської ради з метою продажу права оренди для рибогосподарських потреб.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду площею 3,3932 га на території Фронтівської сільської ради з метою продажу права оренди для рибогосподарських потреб.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,0000 га на території Лопатинської сільської ради з  метою продажу права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,5000 га на території Лопатинської сільської ради з  метою продажу права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Скоморошківської сільської ради, що перебувають в оренді Гроха В.П.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Чернявської сільської ради, яка передається в оренду СФГ «Калина».

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 1,1284 га на території Стрижаківської сільської ради, що надається в оренду СТОВ «Світанок».

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4474 га на території Стрижаківської сільської ради, що надається в оренду СТОВ «Світанок».

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4962 га на території Стрижаківської сільської ради, що надається в оренду СТОВ «Світанок».

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Чагівської сільської ради, яка надається в оренду ТОВ «Оратівм’ясо». 

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок на території Животівської сільської ради, що перебувають в оренді Махлая В.П. 

29. Про зняття з контролю рішень районної Ради.

30. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 33 сесії районної Ради 7 скликання   

Результати голосування