34 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

34 позачерговоїї сесії районної Ради 7 скликання  від  23.10.2018

1. Про виконання програми соціально-економічного розвитку Оратівського району та забезпечення його стратегічного розвитку.

2. Про дотримання законності та забезпечення охорони громадського порядку відповідно до єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району.

3. Про хід виконання програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району.

4. Про районну програму забезпечення виконання рішення суду на 2018 рік.  Додаток 1    Додаток 2

5. Про зміни до районної цільової соціальної програми «Турбота».  Додаток

6. Про зміни до програми забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018-2019 роки.

7. Про стан виконання районного бюджету поточного року.

8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

9.  Про зміни до рішення 26 сесії районної Ради 7 скликання від 27.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).  Додаток

10. Про дозвіл відділу освіти райдержадміністрації бути орендодавцем майна спільної власності територіальних громад району.

11. Про передачу майна у комунальну власність Скоморошківської територіальної громади.

12. Про розірвання договорів оренди, укладених із ФОП Паламарчуком С.О.

13. Про структуру і штатну чисельність працівників у галузі освіти Оратівського району.  Додаток 1   Додаток 2

14. Про зміни у структурі і штатній чисельності районного центру первинної медико-санітарної допомоги.  Додаток

15. Про надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення  (зміни) меж населеного пункту с. Оратів Оратівського району Вінницької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Чагівської сільської ради, яка надається в оренду ТОВ «Оратів-м’ясо».

17. Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівського        районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

18. Про звернення депутатів Оратівської районної Ради 7 скликання до Президента України  Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-Міністра  України  Гройсмана В.Б.  Додаток

19. Про делегування повноважень Новоживотівській сільській раді.

20. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 34 сесії районної Ради 7 скликання 

Результати  голосування