4 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

4 сесії районної Ради 7 скликання  від 26.01.2016

1. Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Оратівському районі.    Додаток1   Додаток 2

2, Про зміни до районного бюджету на 2016 рік.   Додаток 

3. Про забезпечення підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб  сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району.

4. Про забезпечення розвитку архівної справи в Оратівському районі.

5. Про зміни до районної програми організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл.  Додаток

6. Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги  вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

7. Про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

8. Про оренду приміщень бюджетними установами та організаціями.  Додаток

9. Про розірвання договору оренди з Оратівським  РК КПУ.

10. Про затвердження договору оренди майна спільної власності територіальних громад  району.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Кожанської сільської ради, що надається в оренду Уманцю В.О.

12. Про зміни в структурі і штатній чисельності працівників Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

13. Про представника у Вінницькій обласній асоціації органів місцевого самоврядування.

14. Про звернення депутатів Оратівської районної Ради 7 скликання до Президента України  Порошенка П.О.,  Голови  Верховної  Ради  України  Гройсмана  В.Б., Прем’єр Міністра  України Яценюка А.П.  Додаток

15. Про звернення депутатів Оратівської районної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів  України, Міністерства Соціальної Політики України.  Додаток

16. Про затвердження розпоряджень.

 

Протокол 4 сесії районної  Ради  7  скликання