44 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

44 сесії районної Ради 7 скликання  від 11.10.2019

1. Про стан законності та правопорядку на території Оратівського району та результати  діяльності Немирівської місцевої прокуратури у І півріччі 2019 року.  Додаток

2. Про  хід  виконання районної програми організації харчування в навчальних закладах на  2017-2021 роки.

3. Про реалізацію районної програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки.

4. Про програму відзначення 40-річчя утворення Оратівського району.   Додаток

5. Про  зміни  до  цільової  програми  мобілізаційної  підготовки  та  забезпечення  заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку в Оратівському районі на 2019-2020 роки.

6. Про зміни до рішення 37 позачергової сесії районної Ради 7 скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).   Додаток

7. Про затвердження Положення про умови і розміри оплати праці та преміювання  комунального закладу «Оратівська районна соціальна аптека».

8. Про  зміни  у  структурі  і  штатній  чисельності  КНП «Оратівська  центральна  районна  лікарня» Оратівської районної Ради.

9. Про зміни до складу ліквідаційної комісії Оратівської центральної районної бібліотеки.

10. Про затвердження Статуту комунальної установи «Оратівський районний краєзнавчий  музей» у новій редакції.  Додаток

11. Про затвердження Статуту комунальної установи «Оратівський районний будинок культури» у новій редакції.  Додаток

12. Про  передачу майна у  комунальну  власність  Оратівської селищної об’єднаної  територіальної громади.

13. Про оренду майна спільної власності територіальних громад району.

14. Про  передачу майна Оратівської районної Ради.

15. Про зміни до рішення 36 сесії районної Ради 7 скликання від 21.12.2018 «Про оренду приміщень установами та організаціями» та передачу майна.

16. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Живбуд»   с. Животівка.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Лопатинка Лопатинської сільської ради Оратівського району Вінницької області.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Тарасівка Лопатинської сільської ради Оратівського району Вінницької області.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального  утворення  с. Медівка  Медівської  сільської  ради  Оратівського  району Вінницької області.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Угарове Угарівського старостинського округу Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади Оратівського району Вінницької області.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Фронтівка  Фронтівської  сільської  ради  Оратівського  району Вінницької області.

22. Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги  вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

23. Про затвердження розпоряджень.

Протокол 44 сесії районної Ради 7 скликання.

Результати  голосування.