50 сесія

Р І Ш Е Н Н Я

50 сесії районної Ради 7 скликання  від  20.08.2020

1. Про звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку Оратівського району.

2. Про хід виконання районної програми вирішення житлових питань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2019-2020 роки.

3. Про хід реалізації районної цільової програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю  на 2018-2022 роки.

4. Про реалізацію районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України на 2016-2020 роки.

5. Про програму забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2020-2021 роки.  Додаток1  Додаток 2

6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Оратівського району за І півріччя 2020 року.

7. Про зміни до рішення 46 позачергової сесії районної Ради 7 скликання від 24.12.2019 «Про районний бюджет Оратівського району на 2020 рік» (зі змінами).  Додаток

8. Про зміни до фінансового плану КНП «Оратівська центральна районна лікарня» Оратівської районної Ради на 2020 рік.  Додаток1   Додаток2

9. Про затвердження фінансового плану КНП «Оратівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської районної Ради на 2021 рік.  Додаток

10. Про зміни до рішення 48 сесії районної Ради 7 скликання від 12.03.2020 «Про оренду приміщень установами та організаціями».        

11. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди приміщення КНП «Оратівська ЦРЛ».

12. Про структуру і штатну чисельність Оратівського територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг).  Додаток

13. Про зміни у штатній чисельності КНП «Оратівська центральна районна лікарня» Оратівської  районної Ради.

14. Про ліквідацію КУ «Оратівський районний методичний кабінет з питань освіти» та утворення КУ «Оратівський центр професійного розвитку педагогічних працівників».  Додаток 1   Додаток 2

15. Про ліквідацію навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» с. Кошлани.

16. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Осична.

17. Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Човновиця.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Скоморошки Скоморошківської сільської ради Оратівського району Вінницької області.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Вербівка Скоморошківської сільської ради Оратівського району Вінницької області.

 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Кам’яногірка Скоморошківської сільської ради  Оратівського району Вінницької області. 

21. Про дозвіл на перебування громадян у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

22. Про зняття з контролю рішень районної Ради.

23. Про затвердження розпоряджень.

24. Про передачу у комунальну власність Оратівської об’єднаної територіальної громади в особі Оратівської селищної ради адміністративний будинок № 1 та майно, (вул., Героїв Майдану, 78, смт Оратів).

25. Про передачу у комунальну власність Оратівської об’єднаної територіальної громади в собі Оратівської селищної ради адміністративний будинок № 2 та майно, (вул., Героїв Майдану, 82, смт Оратів).

26. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі Оратівської селищної ради нежитлових приміщень (адміністративного, господарського), (вул., Героїв Майдану, 90, смт Оратів).

 27. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі Оратівської селищної ради майно, приміщення у будівлі РайСТ (вул., Героїв Майдану, 86, смт Оратів).

28. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і  споруди (вул., Привокзальна, 35, с. Фронтівка).

29. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  комплекс господарських приміщень (вул., І. Франка, 2А, смт Оратів).

30. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради комплекс господарських приміщень (пров., Комунальний, 6А, смт Оратів).

 31. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради майно, будівлі і споруди (вул. Пирогова, 2, смт Оратів), що перебуває на балансі КНП «Оратівський РЦПМСД».

 32. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради майно, будівлі і споруди (вул. Пирогова, 2, смт Оратів), що перебуває на балансі КНП «Оратівської ЦРЛ».

 33. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради майно, будівлі і споруди (вул. Центральна, 16, с. Балабанівка).   

34. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради майно, будівлі і споруди (пров. Шкільний, 13, с. Велика Ростівка).

35. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної   ради  майно, будівлі і споруди (вул. Жовтнева, 6, с. Животівка).    

36. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Центральна, 3, с. Заруддя).   

37. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Шкільна, 25, с. Кожанка).   

38. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Миру, 11, с. Кошлани).

39. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Жовтнева, 6, с. Лопатинка).

 40. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Першотравнева, 58, с. Медівка).

41. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Перемоги, 17а, с. Новоживотів).

42. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Крючкова, 13, с. Осична).

43. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Молодіжна, 33, с. Скала).

44. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Шкільна, 4, с.  Скоморошки).

 45. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Центральна, 32, с. Фронтівка).

 46. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Заіки, 37, с. Чагів).

  47. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (пров. Шкільний, 10, с. Чернявка).

 48. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Центральна, 50, с. Човновиця).

49. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майно, будівлі  і споруди  (вул. Київська, 41, с. Якимівка).

50. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майна Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 51. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майна комунального закладу «Оратівська районна соціальна аптека».

 52. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майна Оратівської районної редакції радіомовлення.

 53. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в особі  Оратівської  селищної  ради  майна комунальної установи «Оратівський районний  методичний кабінет з питань освіти».

54. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради  майна комунальної установи «Оратівський районний  будинок культури».

55. Про передачу у комунальну  власність  Оратівської об’єднаної  територіальної  громади в  особі  Оратівської  селищної  ради  майна комунальної установи «Оратівський районний краєзнавчий музей».

   

Протокол 50 сесії

Результати  голосування