Річні

ПЛАН  РОБОТИ

Оратівської районної Ради 7 скликання на 2019 рік

І. Питання, що пропонуються для розгляду на пленарних засіданнях районної Ради:

 

      

       І квартал

1. Про забезпечення виконання Оратівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень.

2. Про хід впровадження заходів районних програм з питань підтримки молоді та роботи з обдарованими дітьми.

3. Про стан розвитку фізичної культури і спорту в Оратівському районі.

4. Про реалізацію районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

5. Про виконання районних програм щодо впровадження заходів з енергозбереження.

 

ІІ квартал

1. Звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку Оратівського району.

2. Про реалізацію заходів районної програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації та підготовки молоді до служби у Збройних силах України.

3. Про хід виконання програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Оратівському районі.

4. Про сприяння поінформованості населення району шляхом підтримки районних засобів масової інформації.

5. Про звіт постійної комісії районної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку.

 

ІІІ квартал

1. Про забезпечення законності та охорони громадського порядку відповідно до єдиної комплексної правоохоронної програми Оратівського району.

2. Про виконання районної програми «Майбутнє Оратівщини у збереженні здоров’я громадян» щодо медичного забезпечення населення району.

3. Про виконання делегованих повноважень і районних програм у галузі освіти району.

4. Про реалізацію заходів районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді.

 

IV квартал

1. Звіт голови районної Ради про діяльність.

2. Про стан виконання районного бюджету поточного року.

3. Про забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів відповідно до районної комплексної програми мобілізації зусиль Оратівського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, органів місцевого самоврядування, інших районних служб.

4. Про хід реалізації заходів районної цільової соціальної програми «Турбота».

5. Про виконання програми з підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району.

 

ІІ. Організаційні заходи районної  Ради, президії, постійних комісій та виконавчого апарату районної Ради:

 

1. Участь у підготовці і проведенні пленарних засідань, засідань президії і постійних комісій районної Ради, громадських слухань тощо.

2. Участь у підготовці та проведенні засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради (за окремим планом).

3. Інформаційно-методична робота, участь у підготовці і організації навчання депутатів районної Ради, посадових осіб органів місцевого самоврядування (за окремим планом).

4. Робота з депутатськими  запитами. Узагальнення пропозицій і зауважень депутатів, висловлених на сесіях районної Ради. Доведення їх до виконавців для вжиття заходів щодо реалізації. Інформування депутатів.

5. Підготовка та проведення в районі Єдиного дня депутата та Депутатського тижня. Сприяння депутатам районної Ради у проведенні особистих прийомів громадян.

6. Узагальнення висловлених депутатам пропозицій і зауважень, доведення їх до виконавців для реалізації та інформування про вжиті заходи.

7. Участь у діяльності комісій і робочих груп з підготовки питань для розгляду на пленарних засіданнях Ради, засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної Ради тощо.

8. Розгляд за дорученням керівництва районної Ради звернень громадян з питань роботи органів місцевого самоврядування.

9. Вивчення та узагальнення громадської думки, висловленої під час проведення виїзних прийомів громадян, для прийняття відповідних рішень.

10. Забезпечення гласності у роботі районної Ради. Сприяння редакціям районної газети ”Обрії Оратівщини” та районного радіомовлення у підготовці матеріалів про діяльність органів місцевого самоврядування.

11. Забезпечення відповідно до чинного законодавства доступу до публічної інформації, розпорядником якої є виконавчий апарат районної Ради. Розгляд запитів на інформацію відповідно до встановленого порядку.

12. Проведення заходів з удосконалення форм і методів організаційного, правового, інформаційного, аналітичного забезпечення діяльності районної Ради, її органів, депутатів.

13. Вивчення, узагальнення і поширення досвіду організаційної та управлінської діяльності органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, постійних комісій, депутатів місцевих рад. 

14. Надання методичної і практичної допомоги місцевим радам з метою сприяння їх участі в обласних конкурсах проектів розвитку територіальних громад.

15. Проведення круглих столів, зустрічей, консультацій із депутатами, керівниками депутатських груп і фракцій політичних партій, представниками інших об’єднань громадян.

16. Висвітлення діяльності районної Ради, постійних комісій і депутатів на сайті районної Ради.

 

Перелік питань з  організаційно-методичної роботи Оратівської районної Ради на 2019 рік.

План  роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Оратівської районної Ради на 2019 рік.