Нормативно-правова база

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

      Закон України “Про доступ до публічної інформації” та Указ Президента України  “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

     Надання публічної інформації виконавчим апаратом районної Ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

   Згідно з Законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

     Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі.

При цьому необхідно вказати:

         1) ім’я та прізвище запитувача, поштову  адресу  або  адресу електронної пошти, а також номер телефону;

         2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

         3) підпис і дату.

   З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм, які можна отримати в загальному відділі виконавчого апарату  Оратівської районної Ради.

Порядок доступу до публічної інформації та форма запиту додаються.

РОЗКЛАД РОБОТИ

Оратівської районної Ради та її виконавчого апарату:

      Робочі дні: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00 години, перерва на обід з 12:00 до 13:00 години, вихідні дні: субота та неділя.

 

Порядок  доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Оратівська районна Рада та її виконавчий апарат, форма  запиту  на  інформацію