11 сесія районної Ради 7 скликання

  15 грудня відбулося  засідання 11 сесії районної Ради 7 скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної Ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники прокуратури, правоохоронних органів, селищний та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної Ради, представники ЗМІ.

  Під час засідання сесії депутатами були розглянуті та затверджені такі питання:

1. Про звіт голови районної Ради про діяльність за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року.

 2. Про виконання заходів районної програми “Безбар’єрне середовище” на 2014-2017 роки.

 3. Про реалізацію заходів програми розвитку архівної справи в Оратівському районі.4. Про забезпечення підготовки спеціалістів з вищою медичною освітою для потреб сільських закладів охорони здоров’я Оратівського району.

5. Про районну програму організації харчування в навчальних закладах на 2017-2021 роки.

6. Про районну програму “Шкільний автобус” на 2017-2021 роки.

7. Про зміни до районної цільової соціальної програми “Турбота”.

8. Про зміни до рішення 3 сесії районної Ради 7 скликання від 30.12.2015 «Про районний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).

9. Про список присяжних.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки на території Лопатинської сільської ради, що перебуває в оренді ФГ “Лада-Марія”.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новоживотівської сільської ради, що перебуває в оренді ТОВ “Агробуд”.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Очитківської сільської ради, що перебуває у власності Царук Н.М.

13. Про зняття з контролю рішень районної Ради.

14. Про затвердження розпоряджень.