18 позачергова сесія районної Ради

  05 травняня 2017 року головою районної Ради Галиною Лошак скликана 18 позачергова сесія Оратівської районної Ради 7 скликання.

  У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, селищний, сільські голови, начальники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств району, представники засобів масової інформації.

  Депутати не могли залишатися осторонь проблеми, що хвилює зараз усіх українців, а особливо їхніх виборців – жителів нашого аграрного району. Спроби поспішного впровадження ринку землі в умовах, коли не завершено земельну реформу, не ухвалено відповідні законодавчі і нормативно-правові акти, не врегульовано роботу Державного земельного кадастру і реєстру прав власності на землю та інші питання, пов’язані із земельними відносинами, є на думку місцевих обранців несвоєчасними і небезпечними.

  За результатами активного обговорення депутати районної Ради одностайно схвалили звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення, що попередньо було напрацьоване постійними комісіями районної ради з питань регулювання комунальної власності, земельних ресурсів та благоустрою населених пунктів і з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку.

  Після цього депутати розглянули питання про дозвіл на перебування жительки с.Юшківці у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що додатково вивчалося постійною комісією районної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення, роботи з ветеранами за участю сільського голови і працівника Територіального центру. Згідно з висновком комісії депутати ухвалили відповідне рішення.