23 березня відбулось пленарне засідання 5 сесії районної Ради 7 скликання

  23 березня відбулось пленарне засідання 5 сесії районної Ради 7 скликання, яке провела голова районної Ради Галина Лошак. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Надія Мельничук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.

  На порядок денний винесені 27 питань, які відповідно до Регламенту районної Ради попередньо розглядались на засіданнях постійних комісій та президії районної Ради. На початку засідання сесії голова Ради прозвітувала про проведену роботу в міжсесійний період.

  Під час обговорення першого питання порядку денного сесії щодо звіту голови райдержадміністрації про здійснення делегованих районною Радою повноважень за підсумками 2015 року між депутатами виникла дискусія. Внаслідок чого, від депутата Миколи Здрилюка була внесена пропозиція   до проекту рішення з даного питання – висловити  недовіру  голові райдержадміністрації. Шляхом таємного голосування більшість депутатів проголосувала за доповнення  до проекту рішення. Рішення в цілому  із внесеними змінами підтримали 16 депутатів.

  У ході засідання було розглянуто ще інші питання: про програму правової освіти населення Оратівського району Вінницької області на 2016-2020 роки; про програму енергозбереження для населення у Оратівському районі на 2016-2019 роки; про зміни до районних програм “Турбота” на 2016-2020 роки,  “Мобільний соціальний офіс”, “Шкільний автобус”; про участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад; про стан впровадження заходів комплексної програми енергозбереження району; про виконання програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державної податкової служби Оратівського району по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів та програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2015-2016 роки, програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища,  програми зайнятості населення  району. Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік. Розглянуто майнові питання  та план роботи, зміни до Регламенту, про виконавчий апарат районної Ради; про Єдиний день депутата та Депутатський тиждень у районі, положення про порядок використання фонду депутатів районної Ради та інші.

  У результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень питань засідання сесії.