25 років районному краєзнавчому музею

  Районний краєзнавчий музей – це осередок історичного та культурного надбання Оратівщини. Основні напрямки його роботи полягають у збиранні, вивченні та всебічному використанні музейних предметів.

  У травні 1993 року музей розпочав свою роботу під керівництвом Ніни Білик. Згодом директором музею стала Ольга Євгеніївна Василенко. Також у музеї  працює науковий співробітник Явдокія Петрівна Колосенко. Всі вони професіонали своєї справи.

  Музейна експозиція розміщується у двох залах. Музейний фонд нараховує 2 тисячі предметів основного фонду та понад 710 експонатів науково-допоміжного.

  25 травня голова районної Ради Галина Василівна Лошак спільно із першим заступником райдержадміністрації Василем Івановичем Поліщуком та Оратівським селищним головою Ігорем Івановичем Барським привітали ювілярів із 25-ою річницею, вручили Грамоту районної Ради та райдержадміністрації директору музею з нагоди дня відкриття музею та за вагомий внесок у розвиток культурної справи району. 

  Для “іменинників” та гостей свята звучали пісні у виконанні працівників районного будинку культури та учнів музичної школи.

  Вітали ювілярів представники Оратівської школи, районної бібліотеки, будинку культури, поети Оратівщини та поціновувачі музейної справи.