28 липня відбулось засідання президії районної Ради

  28 липня під керівництвом голови районної Ради Галини Лошак відбулось засідання президії районної Ради. Членами президії погоджено питання, що виносяться на чергову сесію. Попередньо всі питання було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної Ради.

  Окрім того, члени президії, розглядаючи клопотання райдержадміністрації, обговорили питання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року,  змін до рішення 3 сесії районної Ради 7 скликання від 30 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік” ( зі змінами) та затвердження ряду розпоряджень голови Оратівської районної державної адміністрації, видані у міжсесійний період відповідно до рішення 3 позачергової сесії районної Ради 7 скликання від 30 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”.

   За результатами усіх обговорень президія прийняла рішення рекомендувати розглянути пропоновані питання та  проекти рішень на засіданні  7 сесії районної Ради 7 скликання, яке відбудеться 1 серпня 2016 року.