28 сесія районної Ради 6 скликання

  28 лютого 2014 року відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Оратівської районної Ради 6 скликання. У роботі взяли участь селищний, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники правоохоронних органів, предастаники засобів масової інформації, громадськість району.

  Попередньо на засіданні президії районної Ради було узгоджено питання порядку денного сесії.

 На початку пленарного засідання голова районної Ради Володимир Токарчук ознайомив депутатів із заявами, що надійшли до Ради, зокрема, про саморозпуск фракції Партії регіонів, про утворення депутатських груп «За збереження Оратівського району», «За розвиток освіти», «Аграрії Оратівщини» та про припинення повноважень голови районної Ради.

  Депутати одноголосно задовольнили заяву про припинення повноважень Токарчука В.П.

  Головуючим було обрано депутата районної Ради Івана Любарського. Депутати розглянули питання про обрання голови районної Ради. На посаду голови районної Ради висувалося дві кандидатури Юрія Виходзя та Анатолія Опалюка. Після обговорення і  виступів претендентів на посаду голови районної Ради за результатами таємного голосування головою районної Ради обрано Опалюка Анатолія Миколайовича, депутата від ВО “Батьківщина”.

  Новообраний голова районної Ради подякував депутатам і присутнім за підтримку і запропонував розглянути ряд невідкладних питань порядку денного. Зокрема, про зміни до районного бюджету поточного року, про ліквідацію школи у с.Рожична, про дозвіл на передачу у користування Сабарівській сільській раді частини приміщення школи в с.Сабарівка, ряд питань щодо використання об’єктів комунальної власності тощо. Депутати одностайно ухвалили відповідні рішення районної Ради.