29 сесія районної Ради 6 скликання

   29 травня 2014 року відбулося пленарне засідання 29 сесії районної Ради 6 скликання.

  У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Надія Мельничук, начальники окремих управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.

  Голова районної Ради Анатолій Опалюк перед початком засідання запропонував усім присутнім вшанувати пам'ять українських патріотів та воїнів Збройних Сил України, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

  На пленарному засіданні депутати розглянули 35 питань порядку денного, одне питання залишили без розгляду згідно з заявою ініціатора.  Розпочали роботу депутати з програми економічного і соціального розвитку району. Зокрема, начальник управління економіки райдержадміністрації Микола Янковий проінформував про результати роботи економіки району минулого року та окреслив пріоритети економічного і соціального розвитку Оратівського району на 2014 рік.

   Депутати ухвалили рішення про зміни до районного бюджету поточного року, пов’язані із змінами до державного бюджету. Затвердили ряд розпоряджень щодо бюджету, прийнятих головою районної Ради та головою райдержадміністрації у міжсесійний період.

  На пленарному засіданні було затверджено ряд галузевих районних програм, зокрема, щодо оздоровлення та відпочинку дітей і молоді району, соціального захисту громадян, підтримки комунальних закладів «Оратівський районний трудовий архів» та «Оратівська районна соціальна аптека».

 Також депутати заслухали хід виконання районних програм, а саме, єдиної комплексної правоохоронної програми, програми зайнятості населення, програм «Турбота» та «Мобільний соціальний офіс», програм у галузі охорони здоров’я та з питань молодіжної політики і позашкільної освіти тощо.

  Було ухвалено ряд рішень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, щодо обслуговування громадян у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  Окрім того, депутати розглянули блок питань, що стосувалися роботи Ради та її органів, тобто складу президії, постійних комісій, виконавчого апарату тощо. Також було затверджено план роботи районної Ради на 2014 рік.

  Не зважаючи на велику кількість питань депутати працювали активно і  ефективно, ухвалили відповідні рішення, що стосувалися економічного розвитку, бюджету, медичного обслуговування, соціального захисту та інших важливих для мешканців району проблем.