35 сесія Вінницької обласної Ради 7 скликання

  28 вересня голова районної Ради Галина Лошак та голова РДА Олег Чугункін взяли участь в роботі 35 чергової сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання.

  Під час затвердження порядку денного головуючий на сесії Анатолій Олійник повідомив, що до розгляду на пленарному засіданні запропоновано 75 питань.

  Після розгляду шостого питання “Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання”, що викликало бурхливі обговорення в сесійній залі, було оголошено перерву.

  Депутати повернулись до сесійної зали за півгодини, зібравши необхідний для продовження роботи кворум. Однак, на знак протесту через неприйняття Бюджетного регламенту фракції “Самопоміч” та “Батьківщина” заявили про припинення їхньої участі в сесії. Необхідної кількості депутатів для продовження пленарного засідання не було. Тому було оголошено про закриття 35 чергової сесії.

  Після дострокового закриття 35 сесії обласної Ради, на якій розглянули 6 питань порядку денного з 75, керівники фракцій зібрались у кабінеті голови обласної Ради для обговорення узгоджувальної позиції.

  Після проведених перемовин учасники прийняли рішення створити узгоджувальну комісію з вирішення питань щодо зміни до Регламенту обласної Ради 7 скликання, Плану роботи обласної Ради 7 скликання та змін до складу постійних комісій обласної Ради 7 скликання.