5 квітня – велике прибирання парку у селищі Оратів

  «Ми повинні спільними зусиллями зробити наш парк чистим!- звернувся селищний голова смт Оратів Ігор Барський до керівників районних установ, організацій та підприємств на нараді, ініційованій  селищною радою. - Тому 5 квітня потрібно провести масове прибирання парку ім. Тараса Шевченка». 

  У рамках Двомісячника благоустрою прибирання розпочалося  у кожному населеному пункті району. У селищі Оратів у минулу суботу 2 квітня було зорганізоване прибирання території старого кладовища. Ігор Іванович відмітив активну участь у цьому заході працівників районної та селищної рад, а також небайдужих жителів селища - Пушкар В. та Волинця М., які маючи велике бажання навести лад у рідному селі, доводять це своїми діями.

  Голова районної Ради Галина Лошак звернулася до присутніх на зібранні організувати прибирання території в’їзду в районний центр зі сторони с.Животівки: «Сьогодні там розпочали роботу з благоустрою працівники районної Ради, районного Будинку культури, центральної районної лікарні. Але там є ще над чим попрацювати. Чомусь так складається, що одні смітять, а інші – прибирають. Нам всім разом потрібно зробити так, щоб наша країна стала насправді цивілізованою”.

  Традиційне прибирання  стане для кожного нагодою зробити свій внесок у покращення екологічного стану рідного краю та його привабливості.