90- річний ювілей жительки с. Мала Ростівка К. М. Сухоменюк

  26 лютого 2014 року у селі Мала Ростівка святкує свій 90-річний ювілей добра, чуйна, працьовита жінка, ветеран Великої Вітчизняної війни Катерина Матвіївна Сухоменюк. Народилась у селі Мала Ростівка де й досі проживає. Під час воєнного лихоліття потрапила до Німеччини, після повернення  додому, працювала секретарем  сільської ради. Але більшу половину свого життя ювілярка працювала бухгалтером колгоспу “Дружба”.

  З Ювілеєм Катерину Матвіївну привітали голова районної Ради Володимир Токарчук, сільський голова Дмитро Грицай.

  Вітаючи ювілярку, голова районної Ради сказав: «Мудрість визначається не цифрами в день народження, її завжди видно у вчинках і справах. Прийміть глибоку шану та повагу Вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі. Тож нехай зріла мудрість ніколи не зраджує Вас, а тепло Вашої душі повертається людським добром і щастям. Нехай Ваша доброта продовжує робити цей світ світлим і чистим. Будьте здорові на многії та благії літа».         Голова привітав ювілярку почесною  грамотою та пам'ятним подарунком.

  Сільський голова Дмитро Грицай побажав  ювілярці: ”Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років, здоров’я та родинного тепла!” та висловив надію зустрітися через 5 років, уже на 95-літній ювілей.