90-річний ювілей зустріла Анастасія Адамівна Березняк

  У Човновиці 7 листопада зустріла свій 90-річний ювілей Анастасія Адамівна Березняк. Ця жінка – гарний приклад людини, у якої можна багато чому повчитися, передусім, як любити свою сім’ю, свою країну.

  Анастасії Адамівні довелось прожити нелегке життя, чимало випробувань випало на її долю. Народилась у багатодітній родині,  роки Голодомору забрали братів та сестер. Рано почала працювати.  Потім була війна, фашистські табори. Туга за своєю Батьківщиною підштовхнула юну дівчину до втечі.  Хоча не вдалось дійти  до України – із  Польщі знову завернули до Німеччини. Коли все-таки повернулася додому, працювала на різних колгоспних роботах у Човновиці. Сама виховувала сина Василька. З часом раділа його одруженню, а потім – і народженню внучки Галини. Так і жила та працювала  заради своєї сім’ї. Багато спогадів про гарне та приємне серцю, але не тільки: довелось похоронити найріднішу людину – тяжкою хворобою занедужав Василь.

  Сьогодні ювілярка живе із невісткою Вірою Павлівною. Оглядаючись на своє минуле, тихо мовить: “Що було, то пройшло...”.

  З привітаннями, дарунками завітали до Анастасії Березняк голова районної Ради Галина Лошак, голова Човновицької сільської ради Ганна Сокур. Гості щиро бажали іменинниці міцного здоров’я, сили та наснаги до наступних ювілеїв.