Бібліотека – давня та вічно юна оселя людського розуму

  29 вересня у читальній залі районної бібліотеки відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, що традиційно відзначається у вересні та є свідченням глибокої поваги народи до культури, освіти, духовних надбань і є, безперечно,  визнанням тієї великої ролі, що відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

  У святковому заході, який  вела директор районної бібліотеки Тетяна Антонець, взяли участь голова районної Ради Галина Лошак, в.о. начальника відділу культури і туризму РДА Світлана Царук, директор районного Будинку культури Тетяна Ліванська, директор районного краєзнавчого музею Ольга Василенко, редактор районної газети “Обрії Оратівщини” Зіна Сидоренко, заслужена журналіст України Ганна Секрет, бібліотекарі району.

  Із уст гостей урочистого дійства линули слова вітання на адресу бібліотекарів. Під час вітань було зазначено, що бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Бібліотекарі району є справжніми майстрами своєї справи. Їх шанують та поважають сільські громади, так, як поважають книгу, що займає чинне місце у житті кожної людини.

  Під час заходу заслужена журналіст України Ганна Секрет, уродженка району, презентувала  свою книгу “На борщах зростає Україна”. У цій книзі зібрані матеріали 10 фестивалів борщу, що Ганна Василівна проводить на теренах рідного краю. Також там знайшли місце рецепти борщів з різних куточків України,  перекази, прислів’я та приказки про чудову страву.