Благодійність – допомога тим, хто її потребує

  Нині у  стаціонарному відділенні для проживання одиноких громадян районного територіального центру, що у Фронтівці, перебуває 14 літніх людей. Працівники відділення вправно виконують свою нелегку роботу, яка, без сумніву, є благородною. Вони уважні до кожного, піклуються про пристарілих та розуміють їхні бажання та потреби. Головним завданням відділення є створення сучасних та поліпшених умов для проживання безпомічних людей. Тому за рахунок коштів районного бюджету, державних субвенцій  та спонсорської допомоги тут  проведено якісні ремонти, облаштовано  кімнати, коридори, їдальню, кухню, пральню, санвузол.  Тобто тут створені такі умови, що адаптовані до домашніх,  задля того, щоб в деякій мірі покращити життя тих, хто потребує допомоги.  Адже сюди з простими долями не приходять.

  Проживаючі у відділенні завжди раді спонсорам, волонтерам та просто людській увазі. Частенько їх навідують жителі району. Хто з піснею, хто з добрим словом, хто із подарунками.

  Днями депутат районної Ради Володимир Шевчук відвідав пристарілих стаціонарного відділення, привіз їм подарунки. Спілкуючись із ними, переймався їхніми складними життєвими історіями. Цікавлячись перебуванням цих людей у закладі, він  вирішив надати допомогу  відділенню - забезпечити вже нарізаними дровами на всю зиму.

 

  Зі сайту районної Ради