Благоустрій на постійному контролі

     26 вересня голова районної державної адміністрації Галина Кириленко та голова районної ради Володимир Токарчук взяли участь у обласній колегії на тему «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Учасники засідання обговорили результати роботи щодо благоустрою за 3 квартали поточного року та поставили завдання на 4-й квартал. Зокрема, звертали увагу на паспортизацію сміттєзвалищ, їх обсаджування грабом та обваловування, ліквідацію стихійних смітників. Паралельно говорилося про ремонт доріг, облагороджування територій та догляд за кладовищами.

     Загалом усі визнали, що питання благоустрою та поводження з ТПВ у 2013 році на Вінниччині покращилося. На це звернули увагу заступник голови ОДА Роман Аксельрод, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Володимир Крисько та заступник начальника головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Вінницькій області Степан Томин.

     Відзначено роботу з благоустрою населених пунктів у Калинівському та Крижопільському районах і запропоновано узагальнити їхній досвід і оформити у виглядів інформаційного буклету для інших районів.

     Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що необхідно більше працювати з сільськими головами, депутатами місцевих рад, жителями. Якби ми з року в рік займалися цим питанням, то зараз наші населенні пункти були б охайніші.

     В свою чергу голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан оголосив, що протягом наступних тижнів на Вінниччині триватимуть Дні благоустрою. За кілька тижнів райони мають «закрити» ті питання з благоустрою, котрі не були вирішені протягом попереднього періоду. Про виконання цього доручення очільники районів вже звітуватимуть на чергових співбесідах із обласним керівництвом після 7 жовтня.