Чергова нарада з підприємцями

  24 квітня голова районної Ради Галина Лошак  та керівник районного споживчого товариства Валентина Андрійченко провели нараду-зустріч із фізичними особами-підприємцями, які здійснюють свою діяльність у приміщенні РСТ, орендуючи його. Головним питанням робочої зустрічі було визначено проведення заходів із благоустрою на прилеглій території даного приміщення орендарями.

  Галина Лошак, звертаючись до підприємців, наголосила: “Ніхто, окрім нас порядку не наведе”. Голова районної Ради повідомила про те, що біля сусіднього із приміщенням РСТ “Універмагом” ближчим часом теж заплановано проведення реконструкції частини будівлі та прилеглої території, що надасть  селищу привабливого архітектурного вигляду. Також Галина Лошак розповіла про проведені зустрічі із підприємцями, що працюють в центрі Оратова, та мала телефонні розмови із власниками занедбаних земельних ділянок у центральній частині селища, рекомендуючи негайно навести порядок. Звернула увагу на відповідальність за порушкення правил благоустрою. Дякувала підприємцям за роботу і розуміння.

  У ході зустрічі було обговорено ряд заходів із благоустрою, що включають і облаштування клумб, і укладання плиткою доріжки, фарбування поручнів та інше.

  У зустрічі взяв участь селищний голова Ігор Барський.