Чергове засідання колегії РДА

  31 травня відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Василя Поліщука.

  У роботі колегії взяли участь голова районної Ради, члени колегії, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, представники засобів інформації.

  Начальник районного відділу освіти Федір Барановський та головний лікар ЦПМСД Ігор Якимович інформували з першого питання порядку денного засідання колегії про стан організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році.

  Про удосконалення організації надання онкологічної допомоги населенню району                                                                          доповів головний лікар районної лікарні Микола Садик. У обговоренні даного питання Галина Лошак запропонувала створити відповідну матеріальні кімнату в соціальній аптеці для збереження наркотичних лікарських засобів для видачі онкохворим.  “На даний час такі хворі, а точніше, їхні родичі, їздять у сусідній районний центр за цими обезболюючими медикаментами. При чому немає рейсового сполучення, що створює перешкоди у придбанні ліків”, - зауважила Галина Василівна.

  Начальник Оратівського бюро правової допомоги Волощук Людмила розповіла про взаємодію органів виконавчої влади району під час надання безоплатної правової допомоги.

  Із усіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.