ЦРЛ стає сучасним приміщенням

  Протягом останніх двох років кардинально змінюється приміщення Центральної районної лікарні, відповідно покращується якість надання медичних послуг пацієнтам та створюються належні умови для хворих.

  Вже у минулому році у сферу охорони здоров’я з районного бюджету виділено 574,0 тис.грн. для забезпечення хворих інсуліном та цукрознижуючими  препаратами. Придбано оргтехніку в ендокринологічний кабінет центральної районної лікарні на суму 19,0 тис.грн. За кошти районного бюджету придбано бінокулярний мікроскоп для клінічної лабораторії, медикаменти. На проведення робіт з очищення системи теплопостачання ЦРЛ та РЦПМСД районними депутатами виділено 189,1 тис.грн. За кошти районного бюджету в минулому році було закуплено бінокулярний мікроскоп  (20,0 тис.грн.), 6 холодильників для зберігання медикаментів та кровозамінників, 3 сучасні кольорові телевізори  діагоналлю 101,6 см для кожного стаціонарного відділення, які підключені до цифрової супутникової антени, пульсоксиметр для приймального відділення та дві сухожарові шафи (на загальну суму 86,3 тис.грн.)

  У поточному  році районною Радою виділено 960,8  тис. грн., а саме:  для придбання  інсуліну, комп’ютерної техніки,  на харчування, поточний ремонт приміщень, ремонт рентгенівської апаратури та на уникнення заборгованості з оплати за водопостачання та водовідведення.

  Протягом багатьох попередніх років забезпечення водою у лікувальному корпусі Центральної районної лікарні було великою проблемою. Особливо на останньому поверсі медзакладу раділи кожній краплині води, що з’являлася час від часу у  кранах. Але ж таке спеціалізоване приміщення без води не може існувати. Щоб викоренити цю довготривалу проблему,  депутати своїм рішенням із районної казни виділили 325, 0 тис.грн. У результаті, - на кожному поверсі є вода, діючі душові та санвузли. До того ж у кожній палаті з крана тече вода. Це зручно і для пацієнтів, і для медперсоналу. Адміністрація лікарні продумала ще й те, щоб убезпечити приміщення від перебоїв із подачею води. Для цього у цокольному приміщенні встановлено 8 резервуарів, де зберігається запас води, що може забезпечити медзаклад протягом двох днів.

  Але одна добра справа породжує іншу. Внаслідок налагодженої системи водопостачання та посиленого тиску води у приміщенні лікарні вийшла із ладу стара сантехніка. Тому із районного бюджету було виділено 200,0 тис.грн. для встановлення нового сантехнічного обладнання.

  Наш район єдиний в області, де депутати  на початку року виділили кошти на таблетовані цукрознижувальні препарати, і хворі з цукровим діабетом  їх безкоштовно отримували,  80% таких хворих – це люди пенсійного віку.

  Отож не байдужа районна влада до стану здоров’я людей, як і не байдужі керівники сільгосппідприємств.