День гідності та свободи

  У цей знаменний і величний день –День гідності та свободи, ми віддаємо належну шани патріотизму й мужності тих, хто постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Ми вшановуємо усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.
   Українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.

   Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Ми, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

  Багато жителів нашого району в сучасний період продемонстрували свою європейськість, гідність і прагнення до свободи. Ви, шановні оратівчани, як і мільйони наших співвітчизників рішуче піднялися проти злочинного режиму. Сотні героїв Оратівщини мужньо захищали  незалежність і територіальну цілісність України.

  Щиро дякую кожному з вас, дорогі оратівчани, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову європейську, демократичну і незалежну Україну.

   Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

   Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО захищають українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави, хто назавжди залишиться гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

  Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Оратівського краю.

 Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

    Хай береже нас усіх Господь!

    Слава Україні! Слава її Героям!