День рацівників освіти 2019

  2 жовтня, у переддень професійного свята, на урочисті заходи у районному Будинку культури зібралося  вчительство з усіх шкіл району. Організаторами святкових заходів були районний відділ освіти, методичний кабінет відділу освіти  та профспілкова організація вчителів району.

   Для привітання  та нагородження кращих представників освітянської ниви району завітали голова голова Оратівської районної ради Лошак Г.В., Оратівської РДА Чугункін О.П., селищний голова Оратівської ОТГ Барський І.І., начальник відділу освіти Барановський Ф.Ф. та голова профспілкової організації освітян району Дубінецька М.В.

  У своєму вітальному слові Галина Лошак висловила слова вдячності і безмежної любові і поваги до всіх, хто гордо носить звання «вчитель», адже саме вчителі дають нам путівку в життя і саме перед вчителями ми звітуємо про те, якими людьми ми стали у житті. «Не біда, якщо Ваші учні не запам’ятають математичну формулу, героїню роману чи дату початку революції, але дуже важливо, щоб діти навчилися в житті бути щасливими і нести в світ добро. В цьому велика місія педагогів», - зауважила голова районної Ради.

  Кращі із великої вчительської когорти були нагороджені почесними відзнаками та грошовими преміями від районної державної адміністрації та районної Ради, а також відділу освіти та профспілкового комітету освітян.

  В подарунок від працівників районного будинку культури була підготовлена змістовна концертна програма.