День села Кошлани

  Свято Преображення Господнього, в народі Спаса, прийшло в Кошлани разом з Днем села, яке відзначається в районі в рамках фестивалю «Ти не зникнеш із карти, село» та з нагоди відзначення 40-річчя відновлення Оратівського району. Звуки духового оркестру, запрошеного з сусіднього с. Бабин, святково прикрашена зала Будинку культури та розмаїття українських народних костюмів наповнили урочистістю центральну площу села, створили атмосферу величності і святковості.

  Кожен відвідувач святкового заходу мав можливість ознайомитись з виробами майстринь прикладного мистецтва : традиційними вишивками, а також сучасними вишивками бісером.

  Почесними гостями заходу були голова Оратівської районної Ради Лошак Галина Василівна, радник голови Оратівської районної Ради Мельничук Надія Дмитрівна, керуючий справами виконавчого апарату районної Ради Колонюк Галина Василівна, директор районного Будинку культури Ліванська Тетяна Володимирівна, директор районного краєзнавчого музею Василенко Ольга Євгеніївна та місцевий агровиробникДем»янчук Іван Петрович.

  У своєму вітальному слові Галина Василівна Лошак  звернулася до жителів сіл Кошлани та Дібровенці не як голова районної Ради, а як колишня жителька села Дібровенці та працівниця місцевого колективного господарства. Наголосила на необхідності продовжувати реформи задля подальшого розвитку кожної територіальної громади та подальшого об»єднання в одну об»єднану громаду. Подякувала всім, хто долучився до підготовки чудового заходу, учасникам художньої самодіяльності, товаровиробникам та приватним підприємцям, які працюють на території громади. Окрему подяку висловила сільському голові Загарії Анатолію Вікторовичу.

  Долучився до вітальних слів і керівник фермерського господарства «Діброва Д» с. Кошлани, поважна і шанована людина району Дем»янчук Іван Петрович, який привітав усіх присутніх з святом, побажав натхнення та успіхів в роботі аби зберегти ті надбання, які створювалися руками багатьох трудівників сіл Дібровенці та Кошлани.

  Традиційно підвела підсумки заходу директор районного Будинку культури Ліванська Тетяна Володимирівна.