День села СологубівкаПривітним та урочистим зустрічало гостей на своє свято село Сологубівка. Чисті, охайні вулиці, впорядковані узбіччя доріг та святково уквітчане подвір»я сільського клубу сповіщали

  Привітним та урочистим зустрічало гостей на своє свято село Сологубівка.

  Чисті, охайні вулиці, впорядковані узбіччя доріг та святково уквітчане подвір»я сільського клубу сповіщали про те, що в селі свято – День села. Подібні заходи стали традиційними в районі, адже кожне село по-своєму унікальне і неповторне, багате на талановитих та обдарованих людей.

  Цьогоріч заходи проходять в рамках фестивалю «Ти не зникнеш із карти, моє рідне село» та святкування 40 – річчя відновлення Оратівського району.

  Приємне враження справила виставка рукоділля місцевих майстринь з вишивки бісером, ошатно прикрашена глядацька зала, де не було жодного вільного місця, адже аматори сільського клубу підготували цікаву і змістовну концертну програму.

  Вітали сологубівчан голова Оратівської районної Ради Лошак Галина Василівна, заступник голови Оратівської РДА Волощук Людмила Станіславівна, директор районного Будинку культури Ліванська Тетяна Володимирівна.

  У своєму виступі Галина Василівна відзначила велике значення подібних заходів для кожної людини, адже відчуття приналежності до громади, її трудових здобутків і культурних традицій пробуджує почуття єдності, патріотизму та гордості за свою малу Вітчизну.

  З вітальним словом звернувся до сельчан сільський голова Вітковський Федір Анатолійович, який акцентував увагу присутніх на багатій історії села Сологубівка, її визначних людях та неповторних природних оазисах. Таким, до речі, є озеро лотосів, подібного якому немає в усій окрузі.

  Гарних результатів роботи досягнуто завдяки співпраці сільської Ради, депутатського корпусу та місцевого аграрія Салія Анатолія Вікторовича. Якраз йому впродовж усього святкового дійства лунали слова подяки за придбані сценічні костюми, за допомогу в благоустрої, за людяність і підтримку.

  В своєму виступі Анатолій Вікторович зауважив, що хочеться зробити для громади ще більше, коли розумієш, що це цінується.

  По закінченні святкового концерту усіх присутніх частували смачною юшкою та «коронною» сологубівською стравою – бігосем.

  Успіхів вам, сологубівчани, у вашій натхненній праці та процвітання.