День села Якимівка

  Підготовка до відзначення дня села в Якимівці розпочалася задовго до визначеної дати. Святково прибраний Будинок культури, впорядкована прилегла територія, все свідчило про те, що до свята ретельно готувалися. А розмаїття українських народних костюмів створювало святкову атмосферу і для учасників заходу і для гостей, які завітали на свято.

  Було чим похвалитися сільському голові Кухару Василю Сергійовичу, директору Будинку культури та завідуючій бібліотекою, бо вже у вестибюлі на відвідувачів очікувала виставка місцевих майстринь рукоділля, старовинних вишитих рушників та виробів з овочів та фруктів.

  Гарну концертну програму підготували творчі колективи сіл Якимівна та Бугаївка, молодіжний гурт «Друзі», у складі якого бандуристка - учениця Якимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепелюк Люба, а також новий творчий колектив дівчаток. Приємним дарунком для всіх було співоче привітання територіальної громади села Животівка на чолі з сільським головою Бабенком Володимиром Васильовичем та вокальним ансамблем «Любисток».

  До вітального слова були запрошені голова Оратівської районної Ради Лошак Г.В. та колишній голова колективного господарства «Україна» Дем’янчук Іван Петрович. Галина Василівна привітала усіх присутніх жителів  Якимівської громади, організаторів та учасників святкового дійства, а також відзначила, що Якимівка продовжує активно розвиватися. Тут працюють малі підприємства, сільськогосподарське ТОВ «Україна».Єдине, що бажає кращого, то це дорога, яка вже давно потребує капітального ремонту і яку понад усе хотілося б привести в належний стан.

  Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу сільської ради сільський голова вручив грамоти та подарунки учасникам АТО, майстриням рукоділля, учасникам художньої самодіяльності, кращим працівникам господарства, а також відзначив наймолодших і найстарших жителів громади.

  Підсумок святкових заходів, приурочених 40-річчю відновлення Оратівського району в рамках районного фестивалю «Ти не зникнеш з карти село» підвела директор районного будинку культури Ліванська Тетяна Володимирівна, яка відзначила високий рівень підготовки заходу, активну участь молодих виконавців, а також злагоджену роботу місцевої влади і сільськогосподарського підприємства, яке представляла  на святі Руденко Надія Павлівна.

  По закінченню концертної програми  на всіх учасників чекало частування та смачна юшка, приготовлена місцевими вмільцями. Свято вдалося.