День Служби безпеки України

  Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

  За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

 Ваше служіння святій справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності і конституційного ладу України, протидії посяганням і викликам сучасності робить Вам честь!

  За період існування працівники вашої служби пройшли нелегкий шлях, сповнений небезпек і тривог, часто з ризиком для життя. На сьогодні у нашій державі продовжується становлення Служби безпеки України. За цей період ваша Служба як державний правоохоронний орган спеціального призначення значно зміцніла і здобула досвіду, затвердилась як важливий елемент державного механізму.

 Сьогодні ми адресуємо слова глибокої шани та подяки всім працівникам органів СБУ, ветеранам Служби за мужню та чесну працю. Бажаємо нових успіхів у нелегкій праці на благо народу України.

 Дозвольте висловити вам слова вдячності за  нелегку наполегливу працю, кропітку щоденну роботу кожного з вас, завдяки якій Україна зробила величезний крок щодо приєднання до світової спільноти.

  Сердечно зичу вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я та благополуччя!

 

З повагою, Голова Оратівської районної Ради                  Анатолій Опалюк