День захисника України 2019 року

  11 жовтня в залі районного  Будинку культури відбулося урочисте святкування Дня захисника України, яке вже традиційно святкується в День Покрови Пресвятої Богородиці – захисниці козацтва України. Особлива увага і пошана в цей день належала учасникам АТО, ООС та всім, хто в той чи інший час встав на захист своєї рідної землі. Саме їм вручалися почесні нагороди та відзнаки обласного і районного рівнів та стоячи аплодував увесь зал. Хвилюючі миті гордості за своїх синів відчували матері тих, хто продовжує службу на контрактній основі, коли виходили на сцену за черговою відзнакою.

  Зі словами привітань та побажань злагоди, добра і миру звернулася до присутніх учасників святкових заходів голова районної Ради Галина Лошак. У своєму виступі вона зазначила, що це свято символізує любов і шану українців до визволителів рідної землі, до тих, хто і сьогодні стоїть на варті незалежної держави. Ми схиляємо голови у жалобі перед пам’яттю тих, хто віддав життя за Україну і низько вклоняємось перед тими, хто захищав і захищає Україну сьогодні. Мир і перемога – це бажання і прохання кожного українця, а тому, як ніколи, щиро і з вірою звучить наша молитва до Пресвятої Богородиці про захист від усякого зла та зазіхань на рідну землю. Хай у кожній родині буде злагода і любов,  мир і благополуччя.  

  Працівниками культури району було підготовлено гарну змістовну концертну програму, в якій поєдналися радість та смуток, віра в силу духу наших захисників та надія на мир і спокій.