Дітвора сіл Кошлани та Дібровинці забавляється на дитячих майданчиках

  Напевне, на кожен населений пункт району зможе похвалитись обладнаним майданчиком для дітвори. А от жителі  сіл Кошлани та Дібровинці  можуть з гордістю заявляти про те, що їхні діти мають майданчики. Там вони проводять різноманітні змаги та ігри, забавляються на гойдалках, гірках, каруселях.. Адже на минулому тижні, 9 червня, урочисто відкрито дитячі майданчики, що розташовані поблизу місцевих навчальних закладів.

  Малих і дорослих мешканців цих сіл  із значною подією привітали гості із району: перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, начальник відділу з питань діяльності рад виконавчого апарату районної Ради Сергій Вовкотруб, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Нагорна.

  Майже сотня сільської дітвори отримала ту невеличку радість, за яку дякували людям, що посприяли цьому, а саме: сільському голові Анатолію Загарії, керівникам місцевих сільськогосподарських підприємств Віктору Сандулу та Віктору Мартинюку, а також громадській організації, що допомогла в проектуванні майданчиків.

  Щоб свято стало яскравіше, місцеві аматори сцени підготували концертну програму.