До Тернопільської області – за досвідом

  22 квітня  очільники сільських громад нашого району, а саме: Ігор Барський, Тетяна Сербіна, Ганна Сокур, Віктор Розумнюк, Олександр Бахін, Василь Кухар, Олексій Ткачук, Петро  Шевчук ввійшли до складу делегації сільських голів Погребищенського, Немирівського, Іллінецького та Липовецького районів, що здійснила робочий візит до Шумської об'єднаної територіальної громади Тернопільської області. Зустріч вінничан із тернопільчанами ініційована народним депутатом фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Русланом Демчаком з метою практичного вивчення можливостей об’єднаних територіальних громад.

  Тернопільщина лідирує у проведенні реформи децентралізації: на сьогоднішній день в області утворено 26 громад (в Україні – 159), із них 9 – повністю готові до чергового етапу реформування і подальшого розвитку.

  Делегація відвідала у місті Шумськ об’єкт очисних споруд, оснащений високоефективним енергоспоживаючим обладнанням, що дозволить заощаджувати значні обсяги електричної енергії та зберегти на найближчий час тарифи на послуги централізованого водовідведення в діючих розмірах. Споруди реконструйовано за рахунок фінансування з боку Державного фонду регіонального розвитку та відповідного співфінансування з міського бюджету.  Сільські голови із Вінниччини ознайомились із роботою поліцейського відділку Почаєва Кременецького району, що обслуговуватиме майже 20 прилеглих населених пунктів. Також побували у селах Рохманів, Сураж, Потутосів, Тилявка, Угорськ, Кременець, Почаїв, зустрілись із їх старостами.

  «Сподіваюсь, дана поїздка слугуватиме гарним прикладом та стимулюватиме вінницьких селищних голів реалізувати задумане по об’єднанню територіальних громад Вінницької області якнайшвидше. Адже головне, щоб мешканці нашого краю відчули реальні зміни» - резюмував Руслан Демчак.