Двомісячник благоустрою у районі

  01 квітня 2014 рокув залі засідань районної Ради відбулась нарада при  голові райдержадміністрації та голові районної Ради по питанню проведення першочергових заходів до двомісячника благоустрою населених пунктів району на території районного центру із начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій районного центру.

  Голова райдержадміністрації   Мельничук Н.Д, повідомила, що благоустрій населених пунктів району розпочнемо із районного центру. Також першочергово маємо навести лад при в’їзді в Оратівський район з Липовецького району та Київської області.

 Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Василенко В.В., зазначив, що відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 березня 2014 року № 93 «Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району»маємо забезпечити благоустрій території нашого району. Повідомив, що перспективно заплановано провести благоустрій при в’їзді в селище Оратів від с. Лопатинка 04 квітня 2014 року. Зазначивши, що  щорічно проводимо благоустрій цієї території, тому кожне підприємство, установа, організація має закріплену територію на якій прибирає та займається побілкою дерев.

 Барський І.І. – Оратівський селищний голова, повідомив, що маємо прибрати парк та прорідити його. Побілку бордюрів в центрі селища плануємо провести на наступному тижні. Також зазначив, що розпочато роботу по ліквідації смітників на території селища. Повідомив, що активна молодь нашого селища у суботу 29 березня 2014 року прибрала частину парку від твердого побутового сміття.

 Голова районної Ради Опалюк А.М., зазначив, що потрібно активізувати роботу щодо укладання договорів підприємствами, установами, організаціями та населенням селища. Зауважив, що ми маємо розпочати благоустрій з себе, прибрати прибудинкові території, пришкільні території.

 Пісклов І.В. – заступник директора районного центру зайнятості, повідомив, що селищна, сільські ради району можуть залучати людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості до громадських робіт на території населеного пункту. Також зазначив, що наразі до центру зайнятості звернулось тільки чотири сільських ради.

 Підсумовуючи нараду Надія Дмитрівна, повідомила, що тільки спільними зусиллями маємо провести роботу по благоустрою селища та населених пунктів району. Звернула увагу керівників про персональну відповідальність за якість проведеної роботи з благоустрою закріпленої території. Зазначила, що потрібно висвітлювати в засобах масової інформації  проведену роботу з благоустрою населених пунктів нашого району.