Федору Леонтійовичу Барановському - 90

  Спливають роки, все більше вони віддаляють нас від історичних подій ХХ століття. Але, на щастя, є ще ті люди, які розкажуть про Другу світову війну та відбудову країни, поділяться досвідом, підтримають порадою. 

  15 червня  відзначав свій 90-ий День народження Федір Леонтійович Барановський – талановитий керівник, ветеран війни та патріот свого краю. Ювіляр пройшов непростий життєвий шлях: визволяв свою Батьківщину від фашистських загарбників, довгий час очолював сільськогосподарське підприємство, за що нагороджений державними нагородами. Федір Леонтійович – великий професіонал своєї справи, який може бути взірцем для молоді, людей середнього покоління у життєстійкості, умінні долати труднощі.

  У цей день вітати шанованого ювіляра прийшли родичі, знайомі. Завітали на свято і голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, селищний голова Ігор Барський та голова первинної ветеранської організації смт Оратів Галина Мандрика.  Побажали Федору Леонтійовичу та його рідним здоров’я, злагоди та миру, вручили імениннику Почесну грамоту районної Ради та райдержадміністрації, а також подарунки.