Фестиваль і День села у Човновиці

  22 вересня у Човновиці відбувся І етап районного фестивалю-конкурсу “Ти не зникнеш із карти, село”, що збігся із проведенням Дня села.

  Для багатьох День села - це ще один привід зібратися разом, згадати усіх, хто зростав у рідному селі, хто святкує ювілейні весілля, хто прославляє та дбає про рідний край, хто приносить радість своїм рукоділлям, хто дарує пісню. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку – від малого до великого, тому з’їжджаються та приходять усі, хто тут народився, з усіх куточків України та, звичайно, села.  Разом з тим, у День села усі сходяться на самодіяльний концерт.

  Святкові заходи розпочалися гучною музикою духового оркестру біля приміщення  Будинку культури. У фойє човновичани презентували творчу виставку, де можна  було ознайомитися із вишивкою нитками та бісером, картинами живопису, витворами декоративного розпису місцевих майстрів та багатими композиціями із овочів та фруктів цьогорічного урожаю.

  На початку концерту присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих, які віддали своє життя за незалежність країни.

  Номери концертної програми, яку підготували аматори сцени, радували всіх українськими піснями, жартами, дарували хороший настрій. Приємно було споглядати кожен виступ хору, дівчат-бандуристок та інших учасників дійства.

  Крім того, сільський голова Ганна Сокур відзначила подяками та подарунками кращих мешканців села за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади.

  Зі святами човновичан, своїх земляків,  щиро привітала голова районної Ради Галина Лошак, побажавши всім мирного неба над головою, добра та достатку і впевненості у завтрашньому дні.

  По завершенні концерту човновичани кружляли у танку на центральному подвір’ї села  та частувалися різними смаколиками.