Фестиваль колядок

21 січня 2014 року у районному будинку культури відбувся фестиваль колядок “Під Віфлеємською зорею”. На заході були присутні голова районної Ради Володимир Токарчук і заступник голови райдержадміністрації  Галина Колонюк.

Фестиваль проходить вшосте і вже став традиційним. Учасниками свята стали 19 художніх, зокрема і фольклорно-етнографічних, дорослих і дитячих колективів району. Були представлені короткі сценки, що супроводжувалися віршами та піснями відповідної тематики.

         У рамках фестивалю гостям запропоновано до перегляду виставку ялинкових прикрас. Також пройшов конкурс на кращу кутю “Наша кутя на Покутті”, де кожен учасник мав нагоду представити власний рецепт приготування куті. Авторитетне журі анонімно  визначило  переможців, зокрема, І місце отримала кутя із Животівки, ІІ місце – із Чернявки, ІІІ місце – із Якимівки. 

         Голова районної Ради В.П. Токарчук привітав учасників і гостей фестивалю, побажав усім невичерпної енергії, творчого натхнення, доброго настрою і приємних незабутніх вражень, а фестивалю – подальшого процвітання.

         Усі колективи були нагороджені дипломами відділу культури і туризму райдержадміністрації. Також усім учасникам свята вручили невеличкі подарунки та солодощі від народного депутата України Григорія Калетніка, котрий вдруге виступив спонсором фестивалю.