Фестиваль творчості у Човновиці

  Піднесений настрій панував  20 жовтня у Човновиці, адже цього дня до села завітав регіональний етап районного фестивалю “З Україною в серці”.

   Біля сільського Будинку культури сельчан, гостей та учасників фестивального дійства зустрічав грайливими мелодіями духовий оркестр із сусідньої Бершадщини. Естетичні роботи місцевих умільців народно-прикладного мистецтва вдало прикрашали фойє закладу. Відвідувачі творчого виставкового калейдоскопу отримували насолоду від майстерної вишивки нитками та бісером, декоративного розпису по дереву, живописних картин та малюнків. Окрасою виставки були композиції із овочів та фруктів, вирощених на городах та у садках. Журі фестивалю давно не доводилося бачити такої палітри представлених експонатів.

  Але творчі вміння Човновиці на цьому не завершилася. Концертна програма, підготовлена місцевими аматорами, відкривала й інші таланти. На великій клубній сцені з пісенними творами виступали чоловічий, жіночий вокальні колективи, хор та солісти. Особливо зворушили глядацьку аудиторію українські народні пісні, майстерно виконані  Софією, Анастасією та Ольгою – доньками місцевого священика.  Гумор та пісню дарували викладачі та вихованець Центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій, що у Вінниці. Шанованих гостей на фестиваль запросив районний депутат Микола Антонюк. 

  Із вітальним словом до земляків звернулася голова районної Ради Галина Лошак, побажала всім міцного здоров’я та мирного майбуття. “Нехай ніхто не сміє зазіхати на мир і спокій у моїм селі, бо стануть мальви зашморгом тоді для ворогів, для немоїх солдатів”, - зазначила Галина Василівна у авторській поезії.

  Привітала односельчан зі святом сільський голова Ганна Сокур. Також вона назвала імена тих, хто творив історію у минулому, і тих, хто є гордістю села тепер, виконуючи сумлінно та кваліфіковано своє призначення, даруючи людям радість працелюбності та щедрого таланту. Було вручено Подяки та подарунки жителям села, меценатам за їхню активну життєву позицію та допомогу у проведенні свята.

  Під час свята згадали усіх човновичан-учасників АТО. Дарували їм пісенні композиції.

  Представники молодого покоління поклали вінки до пам’ятників Тарасу Шевченку та загиблим у Другій світовій війні.

  Взагалі, у кожному концертному номері, у кожному слові звучала любов та повага до рідної України, до свого села, до родини, до батьків.