Фестиваль у Сабарівці

  18 серпня, у суботню днину, на затишному подвір’ї сільського клубу зібралось багато односельчан та гостей, на святковий концерт, приурочений Дню села та районному конкурсу “Барви Оратаєвого краю”.  Зі щирими словами до учасників концерту та громади звернулась голова районної Ради Галина Лошак, подякувавши за працю та творчість.

  У кожному слові, у пісні учасників заходу звучала велика любов та повага до рідного краю, до України. Кожен номер художньої самодіяльності радо сприймався глядачами, які щиро аплодували виконавцям. Сабарівчани наче відкрили у цей день свою скарбницю талантів. Адже майстерність та вміння вони презентували не лише у піснях й танцях, а у  картинах, серветках, рушниках,  вигаптованих талановитими руками. По-особливому вражали малюнки Елісон Андрієвської та роботи родини Дробах.

  Усім учасникам концертної програми та виставки декоративно-прикладного мистецтва було вручено подарунки, фінансування яких здійснили місцеві меценати. 

  Взагалі, усі, хто побував на святі мали можливість посмакувати шашликами, юшкою, пловом, пирогами та запашним короваєм, що приготували вмілі господині та господарі села.